Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Stodoły

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4585/131521307076852400.jpg
Rybnik 44-292, woj. śląskie
Cisowa 2
tel.: 32 739 16 20
http://www.stodoly.pl
stodoly@stodoly.pl
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Stodoły - Rybnik

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy STODOŁY znajduje się na obrzeżach „zielonego miasta Śląska” – Rybnika.
Lokalizacja obiektu na terenie Cysterskich Kompozycji Krajobrazowych Rud Wielkich oraz bezpośrednie sąsiedztwo Zalewu Rybnickiego sprawia, że miejsce to doskonale nadaje się do wypoczynku i rekreacji.

Naszym gościom oferujemy w hotelu pokoje dwuosobowe oraz apartamenty wolnostojące trzy- i czteroosobowe.
Ośrodek STODOŁY jest idealnym miejscem na zorganizowanie konferencji, szkolenia czy spotkania biznesowego. Na organizatorów czekają nowocześnie urządzone klimatyzowane sale szkoleniowe. Dobremu samopoczuciu i regenerowaniu sił w ośrodku sprzyja znakomita i urozmaicona kuchnia.

Bogate menu oraz fachowa obsługa Restauracji „STODOŁY” zadowoli nawet najbardziej wymagających smakoszy. Na terenie Ośrodka znajdują się boiska wielofunkcyjne, boiska do gry w siatkówkę i koszykówkę, korty tenisowe, wypożyczalnia rowerów, pub bilardowy lub drink bar, miejsce grillowe lub na ognisko. W pobliżu hotelu zlokalizowany jest ośrodek jeździecki oraz ośrodek sportów wodnych, gdzie amatorzy jazdy konnej, pływania po zalewie lub wędkarze na pewno znajdą coś dla siebie.

Miłośnicy spacerów, jazdy rowerowej czy nordic walking-u mają do dyspozycji w bezpośrednim sąsiedztwie ośrodka liczne ścieżki rowerowe oraz szlaki turystyczne prowadzące m. in. do pobliskiego zespołu pałacowo-parkowego w Rudach Wielkich. Ponadto, grupom zorganizowanym proponujemy paintball, spływ kajakowy, dyskoteki, zabawy tematyczne…. i wiele innych atrakcji.

Ośrodek i Restauracja STODOŁY z przyjemnością zorganizują wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe. Każda impreza dostosowana jest do życzeń i potrzeb naszych klientów. W mgnieniu oka zamienimy nasz hotel w jaskinię hazardu lub pole golfowe… a to dopiero początek imprezy… reszta zależy tylko od Państwa wyobraźni…

Czas spędzony w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym STODOŁY bez wątpienia będzie niezapomnianym przeżyciem. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług oraz odwiedzenia naszej strony www.stodoly.pl w celu bliższego poznania naszych ofert i promocji.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 421

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top