Ośrodek Kormoran

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5452/150470727856612300.png
Sulęcin 69-200, woj. lubuskie
Daszyńskiego 57
tel.: 95 755 26 28 lub 95 755 94 43
http://www.kormoran.org.pl
recepcja@kormoran.org.pl
Ośrodek Kormoran - Sulęcin

"Restauracja Tawerna" dysponuje wykwintnym wachlarzem dań w wydaniu polskim i miedzynarodowym, oraz szerokim asortymentem win. Dania serwowane przez naszych kucharzy zaspokoją nawet najbardziej wyrafinowane gusta i guściki. Restauracja posiada dwie odrębne sale o pięknym wystroju i niespotykanym klimacie z kominkami i klimatyzacją.

Sala główna posiada 100 miejsc, natomiast sala taneczna 60 miejsc i przystosowana jest do prowadzenia konferencji w wersji kinowej jak i stolikowej, wyposarzona we wszelkiego rodzaju urządzenia multimedialne wraz z nagłośnieniem. W okresie letnim otwarte są dwa tarasy wśród przepięknej zieleni, kwiatów i wody. Poczują się tu Państwo jak na łonie natury, a spędzony czas pozostanie na zawsze w pamięci.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy nową jeszcze bogatszą ofertę weselną, gdzie akość świadczonych przez nas usług jest zawsze na najwyższym poziomie. Ze względu na wieloletnie doświadczenie służymy również radą i pomocą w organizacji wesel. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Przyjdź do nas lub zadzwoń, zapytaj się o specjalną ofertę dla ciebie to nic nie kosztuje, układamy indywidualne menu na życzenie klienta.

Nasi goście mają do wyboru 4 pakiety:

- Pakiet biały
- Pakiet srebrny
- Pakiet złoty
- Pakiet platynowy

 

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 594

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top