Oberża pod Gontem

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5569/150451791828655300.png
Ełk 19-300, woj. warmińsko-mazurskie
Zdunki 10 A
tel.: 87 619 77 96 lub 515 121 172
http://www.facebook.com/oberzapodgontem/
zdunki@oberzapodgontem.pl
Oberża pod Gontem - Ełk

Pieczołowicie odrestaurowane wnętrza i wykwintna kuchnia staropolska sprawiają, że pobyt w Oberży to prawdziwa uczta dla zmysłów. Otoczenie lasów, świeże mazurskie powietrze, słodki zapach rzepaku dochodzący z pól i żurawie krążące nad głowami to tylko część atrakcji, które Państwu zapewnimy... Zapraszamy

Dzięki modernizacji obiektu, profesjonalnej obsłudze i zdolnościom Szefa Kuchni w Oberży Pod Gontem odbywają się imprezy okolicznościowe nawet do 250 osób.

W stylowych wnętrzach kompleksu restauracyjnego organizujemy:

- wesela,
- komunie,
- chrzciny
- oraz inne uroczystości rodzinne.

A gdy atmosfera staje się zbyt gorąca, nie ma nic przyjemniejszego niż odpoczynek na tarasie z pięknym widokiem na malowniczą okolicę.

Oberża Pod Gontem to także doskonała baza noclegowa. W przytulnych, komfortowo wyposażonych pokojach odpoczynek znajdą zarówno turyści jak i osoby podróżujące służbowo. Na naszych Gości czeka na miejscu wiele atrakcji. Miłośników ciszy i spokoju zapraszamy do wędkowania nad stawem rybnym lub do gry w golfa. Na poszukiwaczy przygód czekają quady - przejażdżka nimi po okolicznych lasach i łąkach pozostawia niezatarte wrażenia.

Zaplecze rekreacyjne Oberży Pod Gontem stwarza możliwośc organizacji wszelkiego rodzaju imprez, pikników, ognisk. Rozległy teren, wiata grillowa pokryta gontem i profesjonalna obsługa to przepis na udaną biesiadę integracyjną, czy też spotkanie rodzinne. Całości dopełnia wyśmienite jedzenie przygotowane przez Szefa Kuchni.

Przestronne wnętrza Oberży Pod Gontem gwarantują sprawne zrealizowanie spotkań biznesowych, także szkoleń i konferencji. Do dyspozycji Gości pozostają trzy sale o różnej wielkości, gdzie każda z nich zapewnia pełen komfort i wygodę w czasie trwania spotkania.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu i sprawności organizacyjnej Oberża Pod Gontem świadczy także usługi cateringowe. Kompleksowa obsługa gastronomiczna odbywa się w miejscu wskazanym przez Klienta i zawsze stoi na najwyższym poziomie.
W naszej ofercie posiadamy bungalowy przy lesie, o wysokim standardzie wykończenia.

Dla naszych klientów posiadamy darmowy monitorowany parking.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1318

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
1.89 / 5
głosów: 9
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top