Na Wesołej

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5304/150530012899540400.png
Limanowa 34-600, woj. małopolskie
Tarnowska 34
tel.: 18 337 66 76
http://www.nawesolej.pl
kontakt@nawesolej.pl
Na Wesołej - Limanowa

Niepowtarzalny klimat, wykwintny i nowoczesny wystrój wnętrz, rodzinna atmosfera, domowe jedzenie i profesjonalna obsługa to warunki jakie stwarza swoim Gościom nowo otwarty obiekt Pensjonat "Na Wesołej".

Naszym klientom proponujemy organizację przyjęć weselnych jak i innych uroczystości. Dysponujemy miejscami noclegowymi o wysokim standardzie. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu z nami.

Ślub i przyjęcie weselne są szczególnym wydarzeniem na długo pozostającym w pamięci Młodej Pary oraz wszystkich gości. Z myślą o tej ważnej chwili, specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy bogatą ofertę weselną. Wiedza i doświadczenie naszych pracowników gwarantują realizację usług na najwyższym poziomie.

Pensjonat "Na Wesołej" to niepowtarzalne miejsce, unikalne wnętrza sal, to tradycja połączona z prestiżem, które sprawią, iż Wy i Wasi goście poczujecie się wyjątkowo.

Z wielką przyjemnością zorganizujemy przyjęcie o jakim Państwo marzycie. Nasza propozycja zawiera szeroką gamę dań i napoi w różnych wariantach cenowych. Menu jest uzgadniane indywidualnie.
Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesny i nowowybudowany obiekt, który jest w pełni klimatyzowany i wyposażony w profesjonalny sprzęt nagłaśniający.

Dysponujemy dwoma salami:

  • salą balową mogącą ugościć 230 osób,
  • salą mniejsza przeznaczoną dla 89 osób.

Już teraz zarezerwuj termin a my sprawimy, że te najważniejsze chwile w życiu pozostaną niezapomniane nie tylko przez Was ale i Waszych gości.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 506

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top