Motel Za Miedzą

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5919/150339446941872000.png
Bralin 63-640, woj. wielkopolskie
Chojęcin Szum 5
tel.: 62 781 21 41 lub 601 622 330
http://www.zamiedza.com.pl
biuro@zamiedza.pl
Motel Za Miedzą - Bralin

Motel Za Miedzą składa się z części hotelowej oraz z części restauracyjnej. Przylegający do motelu teren rekreacyjny z miejscem na grill i ognisko, oraz kompleks lasów sosnowych, zapewnia dorosłym, oraz najmłodszym (posiadamy własny plac zabaw) doskonałe warunki do relaksu i wypoczynku. Gwarantujemy Państwu kompleksową i profesjonalną obsługę w każdym zakresie.

Lokal jest w pełni przygotowany do obsługi klienta w zakresie usług gastronomicznych. Posiada klimatyzację i nowoczesny system oświetleniowo-nagłośnieniowy, wykorzystywany do szerokiej działalności rozrywkowej (w tym także organizacji koncertów).

Organizujemy:

- wesela
- komunie
- uroczystości rodzinne
- bankiety
- inne imprezy okolicznościowe (np. Andrzejki, Sylwester)
- kameralne spotkania biznesowe
- prezentacje firmowe
- i inne

Jest to możliwe dzięki odnowionej i powiększonej sali, która może pomieścić do 300 osób.

Proponujemy także kompleksową organizację imprez plenerowych dowolnej wielkości. Zapewniamy profesjonalną oprawę muzyczną, która zaspokoi wszelkie Państwa oczekiwania.

Organizujemy przyjęcia weselne w wyjątkowej sali, umożliwiającej dopasowanie się do Państwa specyficznych potrzeb. Oferowane przez nas menu weselne zaspokoi najbardziej wyrafinowane Państwa oczekiwania.

Zapewniamy profesjonalną i kompleksową oprawę muzyczną. Nasza sala weselna może pomieścić do 200 osób. W lokalu zamontowana jest profesjonalna aparatura oświetleniowa i nagłośnieniowa. Para młoda poza niespodzianką taką jak apartament na noc poślubną może zamówić przelot balonem nad miastem i lokalem.

Niezwykłym urozmaiceniem wesela może stać się występ fakira "Radamesa" z wężami boa,lub zamówienie piętrowej "fontanny czekolady". Polecamy również doskonałego barmana. Kolorowe drinki przypadną do gustu nie tylko paniom.

Obiekt posiada parking dozorowany, monitorowany, zamknięty.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 459

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top