Monika Piwko Fotografia

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4187/149166319699864500.jpg
Kalisz 62-817, woj. wielkopolskie

tel.: 721 043 815
http://www.monikapiwko.pl
falandraszek@outlook.com
Monika Piwko Fotografia - Kalisz

Staram się zatrzymać ulotne emocje na fotografiach.

Pragnę towarzyszyć Państwu od przygotowań po oczepiny oraz na sesji plenerowej. Najważniejsze dla mnie są oryginalność i niepowtarzalność - coś, co wyróżnia Młodych na tle innych par.

Nigdy nie ingeruję w trwające wydarzenia dla pełnego komfortu Młodych oraz Gości.

Cenię sobie współprace z parami młodymi. Każde wesele jest inne i to pozwala na tworzenie różnych obrazów składających się na reportaż ślubny. Nie interesują mnie schematy i dlatego po poznaniu pary młodej i jej oczekiwań tworzę plan, który staram się zrealizować jak najlepiej. Wykorzystuję swoje pomysły oraz jstem otwarta na różne propozycje ze strony klienta. Posiadam do dyspozycji także sprzęt fotograficzny, który gwarantuje wysoką jakość wykonania zdjęć. Moim celem jest sprostać wszystkim oczekiwaniom pary młodej.

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z moim portfolio oraz do współpracy. Więcej na stronie internetowej.

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 703

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.90 / 5
głosów: 42
Dodaj swoją opinię
Wasze opinie
Dodano: 2019-02-27
Zdjęcia, które otrzymaliśmy z naszej sesji narzeczeńskiej są profesjonalne w każdym calu. Wyszły naturalnie i lekko, bez niepotrzebnej, nadmiernej obróbki. Atmosfera podczas zdjęć była bardzo wesoła. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów.
Dodano: 2019-01-27
Polecam z całego serca. Profesjonalizm w każdym detalu. Przepiękne zdjęcia. Bezproblemowa współpraca. Super kontakt! Jeszcze raz dziękuję :-)
Top