MK Foto-Wideo

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9093/152422540249983000.png
Bielsko-Biała 43-382, woj. śląskie
Grażyny 13
tel.: 608 463 650
http://www.mkfoto.com.pl
kontakt@mkfoto.com.pl
MK Foto-Wideo - Bielsko-Biała

Witamy!

Tutaj Marcin i Agnieszka. Oboje tworzymy firmę MK FOTO-VIDEO. Jesteśmy duetem, który fotografuje i filmuje. Specjalizujemy się przede wszystkim w fotografii ślubnej i filmowaniu wesel. Oprócz tego obsługujemy imprezy okolicznościowe (chrzty, komunie, studniówki) oraz zajmujemy się zdjęciami wnętrz, fotografią portretową, biznesową i reklamową.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Wszystkie pary tworzą swoje niepowtarzalne historie. Zależy mi na tym, aby te niezwykłe historie opowiedzieć w możliwie najlepszy i najpełniejszy sposób już od samego początku. Zdjęcia ślubne są jedną z najważniejszych pamiątek tego dnia. Poczynając od przygotowań, przez powstawanie makijaży, ubieranie sukni, welonu i biżuterii, przyjazd, wykupiny, czy błogosławieństwo rodziców. Bardzo ważnym elementem naszych zdjęć są detale, które pozwalają wzbogacić całą historię.

Pragnę aby oglądając album z fotografiami po latach, były one uniwersalnym przekazem i wzbudzały równie mocne emocje jak te, które towarzyszą Wam w dniu ślubu. Ich głównym zadaniem jest zachowanie pięknych wspomnień. Aby zdjęcia spełniały swoją funkcję nie wystarczy dobra znajomość techniki i zasad rzemiosła. Potrzebne jest doświadczenie i umiejętności aby nadać wykonywanym fotografiom niepowtarzalny charakter.

KAMERZYSTA NA WESELE BIELSKO BIAŁA

Przygotowując materiał ze ślubu lub innej uroczystości okolicznościowej staramy się oddać całą atmosferę dnia. Zamykamy w materiale filmowym wszystkie niepowtarzalne wydarzenia.

Dokładamy wszelkich starań, żeby osiągnąć satysfakcjonujący odbiorcę efekt, dzięki odpowiednio dobranej muzyce wykorzystanej w dostarczonym filmie oraz staranny sposób montażu materiału (bez dłużyzn, zawierający zgrabny i nie przekłamany przekaz).

Otrzymany przez Was film jest bardzo bogaty w skróty – klipy (np. klip z przygotowań, życzeń, przejazdy, ewentualny plener), zawsze dostarczone nośniki zawierają teledysk z podsumowanie całego wesela do jednego wybranego utworu muzycznego. Płyty zawierają indywidualny nadruk i okładkę, interaktywne menu.

W zależności od oczekiwań nowożeńców i intensywności przebiegu wydarzeń, może powstać albo dynamiczny film (ok. 1 godziny długości), albo wersja dłuższa, standardowa (ok. 2 godziny z gotowym filmem).

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 654

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
1.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top