Michal Ufniak Fotografia

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9198/154602986213068600.jpg
Gdańsk 80-365, woj. pomorskie
Jelitkowski Dwór
tel.: 736844633
http://https://www.michalufniak.pl
info@michalufniak.pl
Michal Ufniak Fotografia - Gdańsk

Zdjęcia ślubne są ważną jeśli nie najważniejszą pamiątką z tego wyjątkowego dnia, jakim jest dzień ślubu. To bardzo często najważniejsze zdjęcia w życiu każdej pary. Ważne jest zatem, żeby były one najwyższej jakości i żeby były możliwie najpiękniejsze.

 

Zdjęcia ślubne są podmiotem ogromnej radości zarówno młodej pary, jak i jej bliskich. Jako profesjonalny fotograf tą dziedziną zajmuję się od kilku już lat i jest to zarazem moja największa pasja. Uwielbiam uwieczniać na fotografiach miłość dwojga ludzi i dla mnie każde zlecenie jest jedyne w swoim rodzaju. Dokładam wszelkich starań, aby podczas ślubu, zabawy czy w trakcie sesji plenerowej para czuła się możliwie najbardziej swobodnie i nie przykładam zbyt dużego nacisku na wyszukane pozy, bardziej szukam naturalnych momentów stworzonych w danej chwili. Jest to dla mnie zdecydowanie priorytet. Wykonuję zdjęcia zarówno reportażowe jak i plenerowe. Robię ze swojej strony wszystko, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom moich par i spełnić ich najskrytsze marzenia związane z sesją ślubną.

 

Fotografią ślubną zajmuję się głównie na terenie Gdańska i okolic Trójmiasta ale jestem też dostępny na śluby w całej Polsce a nawet za granicą.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 387

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top