MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel ****

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4438/151748297605185400.png
Ożarów Mazowiecki 05-850, woj. mazowieckie
Poznańska 177
tel.: 22 721 47 47
http://www.mazurkashotel.pl/
recepcja@mazurkashotel.pl
MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel **** - Ożarów Mazowiecki

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel to czterogwiazdkowy obiekt konferencyjno-hotelowy, oddalony zaledwie o 20 minut jazdy samochodem od centrum Warszawy, przy zjazdach z tras A2 i S8.

Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji oraz obsłudze spotkań biznesowych. Z pasją i profesjonalizmem podchodzimy do każdego powierzonego nam zadania, organizując między innymi:

  • kongresy i konferencje,
  • szkolenia,
  • targi,
  • bankiety,
  • wesela,
  • imprezy okolicznościowe.

Wesele to wielkie życiowe wydarzenie. Pozostaje w pamięci przez lata. Bardzo ważne są więc uroda i klimat miejsca, jak i zapewnienie profesjonalnej obsługi. Jesteśmy przekonani, że decydując się na organizację Przyjęcia Weselnego w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel dokonują Państwo trafnego wyboru.

Do Państwa dyspozycji oddajemy eleganckie i przestronne sale weselne specjalnie aranżowane na potrzeby wesela, przeszklone halle i foyer, restaurację oraz teren zielony, położony bezpośrednio przy salach weselnych.
Tak zróżnicowana przestrzeń bankietowa pozwala zarówno na organizację kameralnych obiadów weselnych, jak i przyjęć do 600 osób.

Oferujemy menu weselne w cenie od 175 pln/os.. Pragniemy podkreślić, że to, co nas wyróznia od innych miejsc organizujących przyjęcia weselne, to ceremoniał wnoszenia dań na bufety oraz serwowania ich przez kelnerów.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 552

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 17.08.2019
Bardzo dziękujemy Hotelowi Mazurkas Ożarów Mazowiecki za zorganizowanie 10.08 br. naszego Ślubu oraz Przyjęcia Weselnego. Ślub odbył się na terenie hotelu w pięknie przygotowanej scenerii, która stworzyła niesamowitą atmosferę wydarzenia i zagwarantowała uczestnikom moc wzruszeń. Przyjęcie Weselne w Sali Bolero przygotowane z dbałością o najmniejsze detale. Szczególne wyrazy uznania należą się Pani Agacie Dumie, która była naszym opiekunem, jak i przewodnikiem w gąszczu odległych nam tematów ślubnych? Dziękujemy za profesjonalizm, wsparcie oraz ogromną życzliwość, jak również pomysłowość i pogodne usposobienie. Dla nas efekt końcowy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, i chociaż my wiedzieliśmy o wszystkich ustaleniach, to i tak byliśmy zaskoczeni tym, co zobaczyliśmy w dniu ślubu. Dziękujemy całej załodze, zaangażowanej w realizację naszego wydarzenia, za wspaniałą obsługę, dbałość o porządek na sali i niewymuszony uśmiech. W kontekście menu, moglibyśmy rozpływać się godzina
Top