MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel ****

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4438/151748297605185400.png
Ożarów Mazowiecki 05-850, woj. mazowieckie
Poznańska 177
tel.: 22 721 47 47
http://www.mazurkashotel.pl/
recepcja@mazurkashotel.pl
MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel **** - Ożarów Mazowiecki

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel to czterogwiazdkowy obiekt konferencyjno-hotelowy, oddalony zaledwie o 20 minut jazdy samochodem od centrum Warszawy, przy zjazdach z tras A2 i S8.

Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji oraz obsłudze spotkań biznesowych. Z pasją i profesjonalizmem podchodzimy do każdego powierzonego nam zadania, organizując między innymi:

  • kongresy i konferencje,
  • szkolenia,
  • targi,
  • bankiety,
  • wesela,
  • imprezy okolicznościowe.

Wesele to wielkie życiowe wydarzenie. Pozostaje w pamięci przez lata. Bardzo ważne są więc uroda i klimat miejsca, jak i zapewnienie profesjonalnej obsługi. Jesteśmy przekonani, że decydując się na organizację Przyjęcia Weselnego w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel dokonują Państwo trafnego wyboru.

Do Państwa dyspozycji oddajemy eleganckie i przestronne sale weselne specjalnie aranżowane na potrzeby wesela, przeszklone halle i foyer, restaurację oraz teren zielony, położony bezpośrednio przy salach weselnych.
Tak zróżnicowana przestrzeń bankietowa pozwala zarówno na organizację kameralnych obiadów weselnych, jak i przyjęć do 600 osób.

Oferujemy menu weselne w cenie od 175 pln/os.. Pragniemy podkreślić, że to, co nas wyróznia od innych miejsc organizujących przyjęcia weselne, to ceremoniał wnoszenia dań na bufety oraz serwowania ich przez kelnerów.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 252

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top