Maxmaks

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3327/150669740976567400.png
Jasło 38-200, woj. podkarpackie
Dębowiec
tel.: 796 706 236
http://www.maxmaks.pl
maxmaks@interia.pl
Maxmaks - Jasło

Jeśli uważają Państwo,że na Waszym weselu kamerzysta nie jest potrzebny, to trafiliście na odpowiednią ofertę. Tylko u nas pracuje dla Was dwoje fotografów w cenie jednego fotografa. Dwiema profesjonalnymi, pełnoklatkowymi lustrzankami Canona gwarantujemy Wam PEŁNY reportaż ślubny. Jeśli uważacie,że kamerzysta jest niezbędny i nie wyobrażacie sobie wesela bez filmu, to też ta oferta jest dla Was najlepsza.

W pracy dajemy z siebie maksimum i możecie być pewni,że żadna ważna chwila nie zostanie przeoczona. Sesja plenerowa nie jest w żaden sposób ograniczona i poświęcamy jej tyle czasu, ile potrzeba. No chyba,że Młodzi już mają dość :) Miejsca do pleneru i pomysł na sesję uzgadniamy z Parą Młodych lub planujemy sami ,starając się, aby te miejsca się nie powtarzały się na naszych zdjęciach. Mało kiedy jest to jedno miejsce. Staramy się, aby w albumie były urozmaicone zdjęcia.

Ogólnie sesja plenerowa z Młodymi to dla nas najprzyjemniejszy moment pracy. Na życzenie pracować dla Was może jeden fotograf, który też świetnie sobie poradzi w każdych warunkach. Zachęcam do skorzystania z naszej oferty. na pewni nie będziecie zawiedzeni. Jesteśmy młodymi ludźmi, gwarantujemy Wam miłą atmosferę, pogodę ducha, mnóstwo uśmiechu, zapał i ofiarną pracę, niezapomnianą i relaksującą sesje plenerową.

Jesteśmy otwarci na każdą propozycję i jesteśmy po prostu dla Was :) Do każdej oferty podchodzimy indywidualnie i możemy stworzyć pakiet na miarę Waszych oczekiwań. Dojazd do 50 km w każdym z pakietów gratis!! 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1387

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.83 / 5
głosów: 6
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top