Marcin Wasik - Fotografia Ślubna

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2734/150824736365087800.png
Mielec 39-300, woj. podkarpackie
Spółdzielcza 8/38
tel.: 606 505 509
http://www.marcinwasik.pl
marcin.wasik@op.pl
Marcin Wasik - Fotografia Ślubna - Mielec

Ten jeden dzień, gdy Wasze serca biją zdecydowanie mocniej, gdy zmieniacie swoje życie na lepsze, kiedy uwaga wszystkich skupiona jest właśnie na Was to ślub. Biała suknia, welon, kwiaty, obrączki, goście, życzenia, pierwszy taniec, tort i zabawa.

Swoją pracą i zaangażowaniem mogę sprawić, że będziecie wracać do tych chwil jak najczęściej i z wypiekami na twarzy przypominać sobie ten przygotowań do ślubu, ceremonii i wesela. Fotografia ślubna jest mi najbliższa przez co, mogę zaproponować Wam tysiące sposobów na zatrzymanie tego cudownego dnia w kadrze.
Za każdym razem kiedy będziecie przeglądać album nie będziecie mogli oprzeć się wrażeniu, że to wszystko działo się wczoraj.

Fotografią zajmuję się od 10 roku życia. Najczęściej fotografuję tak wzruszające i piękne wydarzenia jak śluby i wesela. Zanim przystąpię do pracy koniecznie muszę wypić z Wami kawę, abyśmy się poznali i porozmawiali o swoich pomysłach na zdjęcia, a wtedy na pewno znajdę idealne ujęcia w kościele czy na weselu oraz miejsce na sesję zdjęciową w plenerze, które będzie Wam odpowiadało.

Fotografia jest moją największą pasją, a świadczą o tym nie tylko lata z okiem przy aparacie i obserwowanie świata przez obiektyw, ale też praca. Na co dzień jestem fotografem w Muzeum Etnograficznym w Krakowie.
Realizuję też kilka projektów fotograficznych, w których staram się najlepiej ująć klimat danej chwili, emocje ludzi czy też atmosferę wydarzenia.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1863

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top