Majątek Howieny

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4950/150893008317843100.png
Turośń Kościelna 18-106, woj. podlaskie
Pomigacze 91
tel.: 600 012 348
http://www.majatek-howieny.pl/
biuro@majatek-howieny.pl
Majątek Howieny - Turośń Kościelna

Majątek Howieny jest perłą podlaskiej Agroturystyki kusząca niezwykłą ciszą, od której odbijają się jedynie odgłosy przyrody - śpiew ptaków, szum drzew, rżenie koni i tętent ich kopyt. W tym niepowtarzalnym klimacie podziwiać Państwo mogą uroki dawnej polskiej wsi. Wspaniały wypoczynek zagwarantuje przybyłym rozległa przestrzeń malowniczej polany, a w klimat sprzed kilkuset lat wprowadzą gości obiekty o zabytkowym charakterze. Ukojenie przyniesie widok stawu i spacer po znajdującym się w majątku lesie. Dopełnieniem tego pięknego, swojskiego obrazu są wiekowe sprzęty jak kufry, skrzynie, sagany, kołowrotki, kosy i sierpy. Można im się przyjrzeć z bliska by poczuć ukryty w nich czas. Sielskości majątkowi dodają chodzące na wolności oswojone zwierzęta - kucyki, daniele, lamy, osiołki czy też kudłata krówka szkocka.

Majątek Howieny to idealne miejsce do wspólne biesiadowania i zabawy w niepowtarzalnej atmosferze. W naszym gospodarstwie organizujemy wesela, poprawiny, bankiety, konferencje, oraz imprezy okolicznościowe. Zapraszamy przez cały rok. Przybywajcie z rodzinami, przyjaciółmi i współpracownikami, by oddać się wspólnej biesiadzie, z ogniskiem, kuligiem, przepysznym jadłem oraz wieloma innymi atrakcjami. Majątek Howieny to też agroturystyka przyjazna dzieciom. Przyjmujemy u nas grupy półkolonijne, wychowanków szkół i przedszkoli, oraz rodziców, którzy chcą swym pociechom pokazać kawałek prawdziwej staropolskiej wsi.

Wesele, jak z ludowej baśni! W ten najważniejszy w życiu dzień zapewnimy Państwu klimat niezapomnianej wyjątkowości. Do dyspozycji mamy dwie tradycyjne sale weselne, oraz wiatę, pod którą biesiadować można na świeżym powietrzu.
Para Młoda i ich goście poczują się tego dnia, jak bohaterowie niezwykłej ludowej historii. Państwo Młodzi przybędą do majątku karetą zaprzężoną przez cztery konie, przeprawią się przez prawdziwą wiejską bramę, a cykl ludowych obrządków zamknie puszczanie przez druhny wianków na znajdującym się w Howienach stawie. Dopełnieniem tej magicznej atmosfery będzie palące się całą noc ognisko.

Zapewniamy Państwu suto zastawione tradycyjnym jadłem stoły, ludowość, otoczenie natury, a przede wszystkim wygodę wynikającą również z faktu, że Państwo Młodzi będą cały czas w pobliżu. Majątek Howieny stanowi bowiem idealną scenografię do pamiątkowych zdjęć ślubnych, można je zatem wykonać na miejscu.

Wesela w naszym majątku są widowiskowe oraz pełne radosnej swojskości! Tego przepełnionego romantyzmem dnia Państwo Młodzi i ich goście nie zapomną nigdy!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 524

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top