Łukasz Tokarski Usługi Fotograficzne

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9346/156940642705048900.jpg
Gdańsk 81-574, woj. pomorskie
Gdynia 81-574, ul Goska 18j
tel.: 694592444
http://www.lukasztokarski.pl
lukasz@lukasztokarski.pl
Łukasz Tokarski Usługi Fotograficzne - Gdańsk

Poniżej  oferta, która obejmuje reportaż z całego dnia ślubu oraz  sesję plenerową . 

 

   Pakiet reportaż ślubny (cały dzień) + plener    

  Zdjęcia wykonywane podczas : 

 - przygotowań w domu lub u kosmetyczki(makijaż Pany Młodej), jeśli jest czas to jestem również u Pana Młodego   

- Błogosławieństwa   

- uroczystości ślubnej w USC lub kościele - posiadam zezwolenie kurii   

- podczas wesela do oczepin włącznie czyli  do godz 1   

- sesji plenerowej w innym dniu     

Sesja plenerowa w dniu innym niż dzień ślubu- organizowana jest zazwyczaj w ciągu 2-3 tygodni, ale może byc również w późniejszym terminie.    To co wyróżnia moją sesję plenerową to to, że zawsze robię ją w dwóch, miejscach. Najczęściej na powietrzu i w jakimś ciekawym wnętrzu - szczegóły ( miejsca) do uzgodnienia. Nie ograniczam czasowo sesji, najczęściej trwa dobrych kilka godzin( 3-4 godz)

 

     Po około 6-8 tygodniach otrzymujecie Państwo   

- płytę dvd ze wszystkimi zdjęciami - jest ich bardzo dużo (ok 1000-1500)   

- płytę dvd z 200 zdjęciami cyfrowo poprawionymi w progr. graficznym Photoshop), dodatkowo wszystkie zdjęcia zostaną przygotowane również w wersji czarno białej . Rozdzielczość bedzie umożliwiała druk do formatu 80x60cm Para Młoda sama ma możliwość wyboru zdjęć do korekty i odbitek..     

- jeden gruby album 60str (ok 30x30cm) z ręcznie wklejanymi zdjęciami - 60 sztuk odbitek w dużym    formacie 15x22cm na profesjonalnym satynowym papierze Kodaka (lub błysk do    wyboru)- opcjonalnie  mogą być większe lub może być większa ilość    Istnieje również możliwość zamówienia dodatkowych odbitek do wklejenia do albumu w różnych formatach ,dodatkowych albumów, zdjęć lub dużych    wydruków do powieszenia na ścianę do rozmiaru 40x60cm lub większych.

- na płycie będzie również nagrana prezentacja z muzyką z przygotowanych zdjęć  

 

   Cena takiej usługi za reportaż całodniowy to 2200zl + 300zl plener  

 

Dodatkowo mogę wycenić tzw fotoksiążke.   Dojazd na terenie Trójmiasta np na sesje plenerowa  w cenie usługi, jeśli trzeba dojechać gdzieś dalej ustalana jest dodatkowa opłata.   Istnie możliwość zamówienia dodatkowych odbitek i albumów.      Mogę również przesłać przykładową umowę jaką zawsze podpisuję z Młodą Parą.    Przykładowe zdjęcia z sesji plenerowych i reportaż ślubny są na mojej    stronie  w dziale śluby. 

 

Zapraszam do obejrzenia  http://www.lukasztokarski.pl/fotografia-slubna/galeria     Oraz na bieżąco nowe zdjęcia pojawiają się na moim firmowym facebooku. https://www.facebook.com/lukasztokarski.fotografia/  

 

  Chętnie spotkam się z Państwem. Na spotkaniu mogę pokazać  albumy, oraz większą ilość zdjęć, których nie ma na stronie , również w wersji już wydrukowanej na profesjonalnym, satynowym papierze  Kodaka. Chętnie zaproponuję również kilka moich pomysłów na plenery.   Mam również zaprzyjaźnioną wizażystkę z którą współpracuję i którą mogę polecić.

  W razie pytań proszę pisać lub dzwonić.

Mój nr to 694592444  

 

Pozdrawiam serdecznie  

 

Łukasz Tokarski  

www.lukasztokarski.pl  

Galeria

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 351

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top