Łukasz Ostrowski fotograf kraków

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3257/150875814167827900.png
Kraków 31-363, woj. małopolskie
Dobrego Pasterza
tel.: 504 988 887
http://www.lukaszostrowski.com
lukasz1ostrowski@op.pl
Łukasz Ostrowski fotograf kraków - Kraków

Te wyjątkowe chwile opowiadam dla Was zdjęciami....

w fotografii szczególnie upodobałem sobie reportaż także ten ślubny i sposób w jaki można opowiedzieć historię za pomocą utrwalonych kadrów tak aby nie przedstawiał przypadkowych ujęć a  świadomy wybór scen.

Ważne jest aby fotografując uchwycić najważniejsze momenty nie zapominając jednak o tym co dzieje się dookoła tak aby w połączeniu ze sobą stworzyło spójny materiał. To teraz może tak w telegraficznym skrócie coś typowo o mojej osobie, uwielbiam się śmiać, generalnie dość wesoła ze mnie osoba i chyba takich ludzi przyciągam do siebie : )

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego z nas. W jednym miejscu kumuluje się niezliczona ilość emocji, takich jak radość, wzruszenie.
Zadaniem fotografii ślubnej jest uchwycenie tej pięknej chwili i pokazanie jej tak, by oglądając kilka lub kilkanaście lat później zdjęcia, poczuć się dokładnie tak samo, wzruszyć się, przypomnieć emocje jakie wiązały się z tym dniem. Ma to być pamiątka tego wyjątkowego dnia. Fotograf ślubny to trudne i odpowiedzialne zadanie, ale postanowiłem kiedyś się go podjąć i tak zostało.
Fotograf ślubny

Moim zadaniem jest fotografowanie chwil przedstawiających prawdziwe emocje, obrazy, które poruszają ludzi ... i prezentowanie ich na czymś tak pozornie błahym jak papier fotograficzny. Uwielbiam, wyłapywać szczegóły, chwile, emocje, pozwalając aby rzeczy działy się bez ingerencji lub tworzenia sytuacji, a tym samym czyniąc ją autentyczną. Nie chcę, po prostu dać Wam zdjęć, chcę dać część historii, która pokaże esencję tego, kim jesteście...

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1310

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.50 / 5
głosów: 4
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top