LaStoria Studio

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6690/151566716111456000.png
Poznań 61-854, woj. wielkopolskie
Mostowa
tel.: 665 213 046
http://lastoriastudio.pl
studio@lastoriastudio.pl
LaStoria Studio - Poznań

LaStoria Studio powstało z miłości do wesel, piękna i emocji. Jesteśmy nową marką na poznańskim rynku usług ślubnych i z niecierpliwością wyczekujemy nachodzących realizacji. Mamy doświadczenie w pracy z ludźmi, dokładamy dużej staranności do rzeczy, których się podejmujemy i chcemy pomóc Wam stworzyć Waszą piękną ślubną opowieść. Osoby, które z nami współpracowały cenią nas za profesjonalne podejście do pracy, pozytywną energię, kreatynowść i uśmiech na twarzy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz artykułami, a w przypadku wszelkich pytań – do skorzystania z zakładki Kontakt. Zapraszamy Was również do zapisania się do naszego Newslettera, poprzez który od czasu do czasu prześlemy Wam ciekawe informacje na temat wesel, ślubnej mody oraz naszej działalności.

Stworzenie spójnej koncepcji ślubu i wesela opiera się o naszą najszerszą usługę – kompleksową organizację ślubu. Celem naszej pracy jest przede wszystkim zadowolenie klienta i zaplanowanie wspaniałego wydarzenia, które nie tylko Wy zapamiętacie na całe życie, ale które wspominać będą także Wasi goście. Dokładamy więc najwyższej staranności do poznania Was, Waszych marzeń i planów na ten wyjątkowy dzień.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 856

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top