Kubkowski Photography

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3273/150875764980802200.png
Toruń 87-100, woj. kujawsko-pomorskie
Odrodzenia 13/22
tel.: 880 355 663
http://www.kubkowski.pl
kubkowskipl@gmail.com
Kubkowski Photography - Toruń

Fotografia wkradła się do mojego życia niepostrzeżenie prawie dziesięć lat temu i pochłonęła mnie bez reszty. Postrzeganie świata przez pryzmat migawki wyczula na piękno i ulotność chwili. Fotografią zawodowo zajmuję się od sześciu lat, ale najwięcej czasu poświęciłem reportażowi ślubnemu. Na swoich zdjęciach staram się zatrzymać czas i emocje, tak aby jak najwierniej oddać magię najpiękniejszego dnia w Waszym życiu.
Kilku letnie doświadczenie w fotografowaniu ślubów. Pozwoliło mi zbudować ofertę wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom moich klientów.
Z tego miejsca pragnę zaprosić na krótką podróż w świat mojej fotografii. W galerii odnajdą Państwo fotografie reprezentujące mój styl pracy.

Kilku letnie doświadczenie w fotografowaniu ślubów. Pozwoliło mi zbudować ofertę odzwierciedlającą najczęściej dobierane opcje przez moich klientów.

Każde zlecenie jest dla mnie nowym przedsięwzięciem i wyzwaniem. Chciałbym wkomponować się swoim reportażem w scenariusz stworzony przez Młodą Parę. W Sezonie Ślubnym 2017/2018 do dyspozycji są 4 pakiety pozwalające w pełni usatysfakcjonować najbardziej wymagających klientów. Elementy 3 pakietów opisane są poniżej. Pakiet 4 „Szyty na Miarę” jest dowolną kombinacją i spełnieniem wymagań klientów.  Jako osoba, która będzie z wami uczestniczyła w tym pięknym dniu postaram się przelać na was jak największą ilość niezbędnej wiedzy.

Zapraszam do wyboru idealnego na Państwa potrzeby pakietu

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1477

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top