Krzysztof Chmiel Photographer

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3371/150875319910430500.png
Lublin 20-007, woj. lubelskie
Peowiaków
tel.: 506 251 015
http://fotokrislublin.manifo.com/
partnerzy@fotokrislublin.com.pl
Krzysztof Chmiel Photographer - Lublin

Witam serdecznie na stronie Fotografa (fotokrislublin) Krzysztof Chmiel . Z fotografią mam do czynienia od 2005 roku, kiedy to stałem się szczęśliwym posiadaczem pierwszej lustrzanki marki CANON 3000N.

Nie przewidziano w niej miejsca na elektroniczne karty pamięci , dlatego ilość negatywów, którą zmarnowałem była bardzo pokaźna. Jednak taka szkoła fotografii była najlepszą z możliwych. Powoli poznawałem tajniki wszystkich ustawień: migawki, przysłony, regulowania parametrów ekspozycji światła,manewrowania czułością ISO...

Wykonałem w tym czasie dziesiątki tysięcy najróżniejszych fotografii ( Kilkanaście sesji portretowych, ślubnych , sesji mody , jak w studio i plenerze ) . Obecnie posiadam swój wymarzony, w pełni profesjonalny system fotograficzny, bezkonkurencyjnej na rynku firmy Canon.

W tym okresie poznałem tajniki fotografii czarno-białej , i pracy w ciemni fotograficznej . Po niedługim czasie sam aparat przestał mi wystarczać . Niestety ze względu na moje ówczesne możliwości finansowe mogłem pozwolić sobie jedynie na niewielkie inwestycje statyw , dodatkowy obiektyw 50 mm 1.8 mam go do dziś, teleobiektyw 70-210mm f /4.

Wykonałem w tym czasie dziesiątki tysięcy najróżniejszych fotografii (Kilkanaście sesji portretowych, ślubnych , sesji mody , jak w studio i plenerze). Obecnie

Posiadam swój wymarzony, w pełni profesjonalny system fotograficzny, bezkonkurencyjnej na rynku firmy Canon.
Niezwykle zaawansowane możliwości sprzętu w połączeniu z moim zamiłowaniem do fotografii dają bardzo ciekawe efekty.
Prawdziwą pasją stała się fotografia artystyczna, portretowa, a zwłaszcza fotografia ślubna. Od niedawna odkrywam uroki fotografii mody i fotografii ewentowej (dokumentowanie wszelkiego typu imprez kulturalnych i społecznych na zdjęciach).

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2142

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top