Kreatif Robert Karkowski

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3497/150858318766348200.png
Nasielsk 05-190, woj. mazowieckie
Anny Jagiellonki 21
tel.: 889 264 550
http://www.robertkarkowski.pl
rkarkowski@gmail.com
Kreatif Robert Karkowski - Nasielsk

Nazywam się Robert Karkowski i z fotografią zaprzyjaźniony jestem od wielu już lat. Czy jest to moja pasja? Przeczytać to stwierdzenie można na wielu stronach fotograficznych… Dla mnie jest to coś więcej – to sposób patrzenia na świat i ludzi.

Pracuję na najwyższej jakości sprzęcie Nikon. Używam dwóch nowoczesnych pełnoklatkowych lustrzanek Nikon FX oraz zapasowe body DX Nikon. Czemu akurat Nikon? Bo system ten spośród wszystkich dostępnych na rynku oferuje mi najwięcej. Od najlepszej jakości szkieł stałoogniskowych, aż po system CLS w oświetleniu. Technologię wykorzystywaną do eksploracji morskich głębin w Nikonos RS, oraz systemów optycznych wykorzystywanych w przestrzeni kosmicznej (np. Nikon F i NASA ;)

Tylko produkt najlepszy jest wystarczająco dobry…

Postprodukcję zdjęć i wideo wykonuję na profesjonalnym i nowoczesnym oprogramowaniu Adobe CC (Lightroom, Photoshop) oraz Adobe Premiere PRO i After Effects. Tymi narzędziami mogę wyprodukować dla Was oryginalne i świetnej jakości fotografie oraz filmy.

Podczas realizacji reportażu fotograficznego staram się być jak najmniej widoczny – tylko wtedy (moim  zdaniem) reportaż ma rację bytu. Nie będę zatem ciągał Was za rękę, nawoływał do sztucznego uśmiechu, ale na pewno sprawię, że uśmiech i emocje zagoszczą na Waszych twarzach oraz twarzach uczestników uroczystości. Wtedy kadry uchwycone przeze mnie będą zachwycać Was (i nie tylko) do końca życia…

Pamiętajcie, że w aparatach na których pracuję, zdjęcia są zapisywane jednocześnie na dwie karty pamięci, co zmniejsza niebezpieczeństwo utraty zdjęć (np. przez awarię nośnika podczas reportażu)

Wszystkie fotografie są przeze mnie również odpowiednio zabezpieczone na przyszłość. Tzn, że nawet po oddaniu obrobionych zdjęć, są one u mnie przechowywane na dwóch niezależnych nośnikach (zewnętrzny dysk twardy oraz płyty DVD-RAM) – możecie być pewni, że gdy stracicie swoje fotografie – możecie zawsze zwrócić się do mnie o kopię…

Poza tym lubię WordPressa, dobre kino, muzyczne klimaty trance, gry RPG i literaturę fantasy. A Wy?

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1223

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.25 / 5
głosów: 4
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top