Karczma w Straconce

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3649/151083530761865100.png
Bielsko-Biała 43-300, woj. śląskie
Górska 111
tel.: 600 969 051 lub 33 821 58 28
http://www.karczma.bielsko.pl
info@karczma.bielsko.pl
Karczma w Straconce - Bielsko-Biała

Karczma w Straconce - to idealne miejsce na wyjątkowe przyjęcie weselne. Stylowy regionalny wystrój w połączeniu z tradycyjną polską kuchnią z dodatkiem regionalnych akcentów zapewni Państw niezapomniane wrazenia.

Do kazdego przyjęcia podchodzimy w sposób indywidualny. Jestaśmy wstanie dostosować się do wymagań przyszłych Państwa Młodych. Zawsze możecie liczyć na naszą pomoc i zaangazowanie.  

Ten  wyjątkowy dzień w życiu -  Dzień Ślubu i  spełnienie marzeń o idealnym weselu - wiemy jak jest to ważne dla Młodej pary, Rodziny i wszystkich zaproszonych gości.

Dlatego Karczma w Straconce przygotowała zupełnie nową, bardzo  atrakcyjną i niepowtarzalną propozycję organizacji przyjęć weselnych w ramach której polecamy: sale w wyjątkowym klimacie tradycyjnej karczmy, nowe kompozycje menu, dekoracje sali - kilka wersji do wyboru, oraz fachową pomoc w przygotowaniach uroczystości i jej oprawy.

I jeszcze dla przedłużenia wspaniałych wspomnień  każda para otrzyma zaproszenie na  specjalną kolację przy świecach w pierwszą rocznicę ślubu.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1422

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top