Karczma Łabędź Hotel ***

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5701/151497928412163100.png
Iława 14-200, woj. warmińsko-mazurskie
Marsa 2
tel.: 72 143 49 39 lub 501 287 488
http://karczma-labedz.pl
hotel@karczma-labedz.pl
Karczma Łabędź Hotel *** - Iława

Słynie ze znakomitej kuchni, życzliwej obsługi oraz niezwykłych wnętrz. Restauracja i sala weselna z rzeźbionymi meblami, oddają atmosferę zakopiańskiej karczmy z widokiem na jezioro, pozwala to oderwać się od zgiełku miasta i przeżyć tak kulinarne jak i duchowe uniesienia. Klimatycznie skomponowane wnętrza łączące klasykę i nowoczesność z przytulną atmosferą powodują, że restauracja staje się miejscem niezwykłym, w którym czas oczekiwania na potrawy upływa w mgnieniu oka.

Restauracja i sala weselna z rzeźbionymi meblami, oddają atmosferę zakopiańskiej karczmy z widokiem na jezioro, pozwala to oderwać się od zgiełku miasta i przeżyć tak kulinarne jak i duchowe uniesienia. Klimatycznie skomponowane wnętrza łączące klasykę i nowoczesność z przytulną atmosferą powodują, że restauracja staje się miejscem niezwykłym, w którym czas oczekiwania na potrawy upływa w mgnieniu oka. 

SALA ZŁOTA

Sala do 250 osób

Przestronne, stylowe wnętrze z tarasem widokowym na Jezioro Łabędź, dania z najwyższej jakości świeżych składników oraz miła i profesjonalna obsługa zapewnią, iż Państwa Wesele będzie niezapomnianym wydarzeniem. Elegancka, klimatyzowana sala ugości do 250 osób. Jest to idealne miejsce na Wesela, jak również spotkania firmowe, integracyjne lub konferencje.

SALA DIAMENTOWA

Sala do 170 osób

Gustowna sala, urządzona w nowoczesnym stylu, mieszcząca do 170 osób to odpowiednie miejsce na udaną zabawę. Sala wyposażona w klimatyzację, posiada malowniczy widok na Jezioro Łabędź, z brzegu którego rozciąga się pomost symbolizujący początek wspólnego, nowego życia naszych Par Młodych.

ZAPRASZAMY!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 327

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top