Kamil Rumiński - fotografia ślubna Toruń

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3987/150729604836200400.png
Toruń 87-100, woj. kujawsko-pomorskie
Szeroka 10
tel.: 500 051 733 lub 508 518 207
http://fotoruminski.pl/
fotoruminski@gmail.com
Kamil Rumiński - fotografia ślubna Toruń - Toruń

Fotograf ślubny Kamil Rumiński serdecznie zaprasza do współpracy. Oferuje kompleksowe usługi fotograficzne oraz wykonywanie fotoalbumów ślubnych.

Zachęcam do zapoznania z moimi fotografiami ślubnymi w portfolio, a szczególnie na blogu ślubnym, gdzie znajdziecie większą ilość zdjęć. Obejrzyjcie proszę moje fotografie, ponieważ to one są (powinny być) najważniejszym wyznacznikiem wyboru fotografa weselnego.

Fotografia ślubna towarzyszy mi od dawna. Fotografie ślubne powinny być nowoczesne i ponadczasowe. Osiągam to wykonując zdjęcia w sposób naturalny.

Uwielbiam towarzyszyć Parom Młodym w ich wielkim dniu i móc fotografować ich emocje, znajomych, rodziny i najważniejsze momenty ich życia.

Śluby i sesje plenerowe są moją pasją.

Skontaktujcie się ze mną, a opowiem Wam o moim perfekcyjnym przygotowaniu do Waszego Wielkiego Dnia. Opowiem o sposobie w jaki wykonuję zdjęcia, o moim sprzęcie fotograficznym, stylu postprodukcji, elementach ceremonii, wesela, sesji plenerowej, o harmonogramie dnia ślubu, istotnych elementach które mają wpływ na zdjęcia ślubne oraz wielu kwestiach związanych z fotografią ślubną.

Na mojej stronie znajdą Pństwo wiele realizacji ślubnych oraz dane fotografa ślubnego.

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1169

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.50 / 5
głosów: 4
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top