Jurek-Catering Serwis S.C.

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3524/149995515682958000.png
Mogilany 31-123, woj. małopolskie
Sportowa 27 A
tel.: 12 270 32 47 lub 607 913 692
http://www.jurek-catering.pl
blog@clickarts.pl
Jurek-Catering Serwis S.C. - Mogilany

Każdy chce, aby dzień ślubu był jedyny i niepowtarzalny a goście wychodzili zadowoleni. Dlatego jednym z celów firmy Jurek Catering jest tworzenie wyjątkowych, zapadających w pamięć przyjęć, które sprawią, że dzień ślubu pozostanie na zawsze w pamięci.

Oferujemy profesjonalne usługi, dzięki którym każde organizowane wesele jest niepowtarzalne, wzbudza podziw gości i na długo pozostaje w ich pamięci. Wszystkie nasze usługi cateringowe realizujemy z pełną dbałością o szczegóły, a w trakcie przyjęć do Państwa dyspozycji oddajemy wykwalifikowaną i miłą obsługę, która zadba o satysfakcję wszystkich gości.

Jeśli pragniecie Państwo skorzystać ze sprawdzonych w wielu różnych miejscach usług, zapraszamy do kontaktu. Podczas spotkania omówimy najważniejsze kwestie związane z organizacją przyjęcia, a także przekażemy własne doświadczenia z organizacji innych wesel i przyjęć. Aby zachęcić do skorzystania z naszych usług przygotujemy dla Państwa degustację. Z firmą Jurek Catering Serwis Państwa przyjęcie weselne będzie na pewno udane!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1964

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top