Jaworowy Dwór

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4398/131521263425028600.jpg
Zakroczym 05-170, woj. mazowieckie
Trębki Nowe 100a
tel.: 22 785 33 01
http://www.jaworowydwor.pl/
info@jaworowydwor.pl
Jaworowy Dwór - Zakroczym

Jaworowy Dwór to pięknie zagospodarowany, XVIII-wieczny szlachecki dworek zlokalizowany w samym sercu Mazowsza.

Planujesz bankiet, sympozjum, szkolenie lub konferencję w okolicach Warszawy? Jaworowy Dwór to doskonałe miejsce do organizacji wszelkich imprez i wydarzeń, zarówno biznesowych, jak i mniej formalnych. Nasze doświadczenie, profesjonalizm, dbałość o każdy szczegół oraz indywidualne podejście gwarantują sukces każdego zrealizowanego projektku. Kompleksowo i z pełnym zaangażowaniem stworzymy spotkania biznesowe na najwyższym standardzie

Do Państwa dyspozycji oddajemy 2 nowoczesne i klimatyzowane sale konferencyjne pod Warszawą. Każda wyposażona jest w wysokiej jakości sprzęt multimedialny i nagłośnieniowy. Zapewniamy profesjonalne przygotowanie audytorium, w zależności od indywidualnych potrzeb klienta dostosujemy rozmieszczenie stolików. W Dworku głównym znajduje się sala o powierzchni 50 m2 do maksymalnie 40 osób w ustawieniu podkowy lub 60 w ustawieniu teatralnym. Z kolei sala na zewnątrz obejmuje 15 m2 i pomieści ok. 10-osobową grupę.

Jaworowy Dwór to wyjątkowe miejsce, w którym przeżyjesz najważniejsze wydarzenie w swoim życiu – wspaniałe wesele w ogrodzie lub eleganckiej sali weselnej pod Warszawą.  Klasyczny, odrestaurowany z pietyzmem osiemnastowieczny, stylowy dworek szlachecki, który ugości weselnych biesiadników i zapewni niepowtarzalny klimat weselnej zabawie. Wyjątkowa atmosfera tego miejsca to zasługa oryginalnego wystroju, elegancji sali weselnej, luksusu, wysokiego standardu obsługi, a jednocześnie bliskiej każdemu staropolskiej gościnności.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 4984

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top