Jan Sander Hotel

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5841/151300983914007400.png
Aleksandrów Łódzki 95-071, woj. łódzkie
Wycieczkowa 2/10
tel.: (42) 2807708
http://www.jansander.pl
hotel@jansander.pl
Jan Sander Hotel - Aleksandrów Łódzki

Jan Sander Hotel

Organizacja przyjęć weselnych to nasza prawdziwa pasja, której z przyjemnością się poświęcamy. Do każdej uroczystości weselnej podchodzimy indywidualnie i przede wszystkim słuchamy Państwa życzeń, aby ten dzień był dokładnie taki, jaki Państwo sobie wymarzyli. Najważniejszym celem, jaki stawiamy sobie podczas organizowania przyjęć jest zadowolenie Pary Młodej oraz Gości. Satysfakcja naszych Klientów stanowi dla nas najlepszą nagrodę.

W naszym hotelu położonym na obrzeżach Łodzi i Aleksandrowa dbamy o najwyższą jakość usług, pełen profesjonalizm i przyjazną atmosferę, które są podstawą sukcesu każdej uroczystości. Z wielką przyjemnością zorganizujemy Państwa wymarzone wesele.

Obiekt Jan Sander dysponuje czterema salami weselnymi o zróżnicowanej powierzchni, dzięki czemu jesteśmy w stanie zorganizować zarówno małe, kameralne przyjęcie weselne, jak również duże, huczne wesele. Jeśli planują Państwo zorganizowanie przyjęcia weselnego, tylko w gronie najbliższych, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Niemniej jednak, organizacja dużych, hucznych wesel również nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Dysponujemy salami, które mogą pomieścić do 280 roztańczonych Gości. W przypadku większych przyjęć, możemy połączyć nasze sąsiadujące sale i zorganizować wesele nawet do 450 osób.

Naszą zaletą jest również posiadanie dużego parkingu, który może pomieścić ponad 400 samochodów oraz 61 pokoi hotelowych w których zaciszu można odpocząć po udanej zabawie. Naszym Nowożeńcom natomiast oferujemy Apartament lub pokój o podwyższonym standardzie.

Drugiego takiego obiektu weselnego nie znajdziecie Państwo w Łodzi czy Aleksandrowie.

Pyszne jedzenie, nowoczesne sale bankietowe, pełen profesjonalizm i przyjazna atmosfera to bez wątpienia nasze największe atuty. Praca to nasza pasja a zadowolenie naszych Gości jest dla nas najlepszą nagrodą. Zaszczytem dla nas będzie zorganizowanie Państwa wesela. Ze swojej strony gwarantujemy dołożenie wszelkich starań, aby ten jedyny dzień w życiu na zawsze przywoływał u Państwa najpiękniejsze wspomnienia.

Serdecznie zapraszamy do hotelu w celu obejrzenia naszych sal weselnych oraz porozmawiania na temat Państwa oczekiwań.

Zapraszamy do galerii zdjęć >>>

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ   609 601 235   I ODWIEDŹ NASZ HOTEL  I  SALE WESELNE !

 
Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 341

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top