Jabłoniowy Dworek

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6195/151263925666229900.png
Miłobądz 83-111, woj. pomorskie
Długa 41, Malenin
tel.: 58 536 94 40
http://www.jabloniowydworek.pl
golf@golf.cnet.pl
Jabłoniowy Dworek - Miłobądz

Jabłoniowy Dworek

Nasz Pensjonat znajduje się w malowniczej miejscowości Malenin, 3 km od głównej trasy E1 Gdańsk-Łódź oraz 8 km od zjazdu Autostrady w Stanisławiu. Jest zlokalizowany z pobliżu dużej aglomeracji trójmiejskiej. Odległość z Malenina do Gdańska wynosi zaledwie 25 km, do Tczewa jest to 8 km.

Funkcjonujemy od roku 1997 i dbamy o to aby dostarczyć gościom niezapomnianych wrażeń. Atmosfera stworzona m.in. poprzez wystrój podbiła gusta wielu gości, którzy chętnie do nas wracają. Niewątpliwie atutem Pensjonatu jest rodzinna atmosfera , która stanowi dominantę wśród serwisu hotelowego i która zawsze bardzo pozytywnie wpływa na każdego kto przebywa „w domu poza domem”.

W Pensjonacie mamy do dyspozycji gości 12 pokoi 1, 2 i 3-osobowych oraz szereg atrakcji do aktywnego wypoczynku. Umiejscowienie Pensjonatu zapewnia znakomite warunki do relaksu na łonie natury. Właściciele oraz pracownicy przygotowują szereg przyjęć na indywidualne zamówienia. Są to wesela, konferencje, szkolenia, bankiety , imprezy integracyjne, spotkania biznesowe, bale sylwestrowe oraz karnawałowe. Obiekt Pensjonat Golf posiada salę weselną i jest idealnym miejscem na wesele.

W razie potrzeby zapewniamy również atrakcje z prowadzeniem imprez, angażując artystów, zespoły muzyczne, czy też muzykę mechaniczną. Stworzone zostały również odpowiednie warunki do organizacji imprez na świeżym powietrzu, gdzie odbywają się biesiady przy ognisku. W razie niepogody można skryć się pod namiotem lub wypocząć na tarasie pod parasolem.

Niedaleko Pensjonatu znajduje się sad jabłoniowy, gdzie w sezonie spragnieni świeżych, ekologicznych owoców mogą wybrać się na konsumpcje różnych odmian jabłek.

ZAPRASZAMY!!!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 309

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top