IPL Video Studio

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2808/151662661099810000.png
Nędza 47-440, woj. śląskie
Lniana 8
tel.: 509 442 649
http://www.iplstudio.pl
iplvideo@wp.pl
IPL Video Studio - Nędza

Nie sztuką jest nakręcić wyreżyserowany film mając do dyspozycji dużo czasu, wspaniały plener i ludzi, którzy potrafią być aktorami. Zrobić film z niepowtarzalnych zdarzeń tak aby oddawał, podkreślał nastrój chwili i by był za razem nieprzeciętną pamiątką - tym sie zajmuję i nie tylko.

Mógłbym opisywać jakiego sprzętu używam do filmowania oraz montażu. Myślę jednak, że nie jest to interesujące dla odbiorcy i zapraszam do obejrzenia kilku fragmentów efektu końcowego mojej pracy.

O sprzęcie dla zainteresowanych...

Oferuję usługę filmowania wszelkich imprez, a także produkcję filmów reklamowych, teledysków, montaż materiału klienta.  Przegrywanie na DVD z wszelkich formatów, czy nośników.

W swoim dorobku mam już wiele filmów z wesel, studniówek, pierwszych komunii, teledyski, oraz filmy dokumentalne i reklamowe. Specjalizuję się jednak w filmach z uroczystości weselnych.

Gotowy film wykonuję w jakości standardowej oraz w HD. Usługi swoje adresuję przede wszystkim do osób, które chcą mieć coś więcej niż tylko reportaż z uroczystości.

Oferuję również archiwizację filmów na płytach o wielokrotnie dłuższej żywotności niż standardowe DVD, tak aby moi klienci mogli cieszyć się wspomnieniami bez uszczerbku jakości przez długie lata.

Chętnym parom proponuję do ślubu swoją limuzynę : DODGE Magnum 5.7 HEMI z potężnym bagażnikiem na prezeny. W pakiecie z filmowaniem cena wyjątkowo atrakcyjna.

Do zaoferowania mam wiele oryginalnych pomysłów, ale jestem otwarty również na sugestie klienta. Wszystkie warunki wykonania usługi są do uzgodnienia indywidualnie.

Dojadę w każde miejsce w Polsce i za granicę.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 610

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top