Iluzjonista Tomasz Sadowski

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4016/149166318977494800.jpg
Białystok 15-521, woj. podlaskie
Wiosenna
tel.: 504 828 677
http://www.tomaszsadowski.com.pl
tomaszsadowski@onet.eu
Iluzjonista Tomasz Sadowski - Białystok

Iluzjonista Tomasz Sadowski – pochodzi z Białegostoku.

Od 2009 roku współpracuje wspólnie ze swoją asystentką sceniczną Kasią oczarowując publiczność na różnego rodzaju imprezach takich jak eventach firmowych, festynach, imprezach okolicznościowych. Podczas pokazów Kasia unosi się w powietrzu, zostaje przecięta na pół, znika w małym pudle, a nawet teleportuje się w mgnieniu oka.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy na scenie oraz setkom występów które zaprezentowali dla szerokiej publiczności - ich pokazy stały się profesjonalnym show, które wprawia w zachwyt nawet najbardziej wymagającego widza

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką oferta programową dopasowaną do dużych scen jak i małych kameralny wydarzeń.

Pokazy dobierane są indywidualnie, biorąc pod uwagę charakter i wielkość imprezy, spektakle dla dorosłych lub dzieci, obfitujące w efekty Dużej Iluzji lub kameralne pokazy bankietowe.

Istnieje również możliwość stworzenia indywidualnego spektaklu dopasowanego do Państwa wydarzenia.

Pokaz Iluzji na weselu

Pokaz Iluzjonisty to oryginalna atrakcja do urozmaicenia każdego przyjęcie weselnego. Magiczny program pt. „Zaczarowani – Zakochani” to wyjątkowe magiczne show, w którym czynny udział biorą Państwo Młodzi oraz ich goście. Sztuki Magiczne w tym pokazie to połączenie manipulacyjnych efektów zręcznościowych oraz komediowych efektów z zabawnym dialogiem z publicznością, co sprawiają, że ten dzień staje się jeszcze bardziej magiczny i niezapomniany.

Przekonaj się na własne oczy...

W celu uzyskania szczegółowej oferty, ceny, bądź zapytań w sprawie wolnych terminów prosimy o kontakt e-mailowy, bądź telefoniczny.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1291

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 5
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top