Iluzjonista Rafał Reszke

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4363/149329090412643300.png
Gdańsk 84-200, woj. pomorskie
Kotłowskiego 2 j/1
tel.: 505565650
http://www.rafalreszke.pl
iluzjonista@rafalreszke.pl
Iluzjonista Rafał Reszke - Gdańsk

1. Iluzja sceniczna
Profesjonalny pokaz iluzji prezentowany dla wszystkich gości to doskonała propozycja, by w nietuzinkowy sposób urozmaicić zarówno tradycyjne spotkanie rodzinne jak i dużą imprezę plenerową. Niecodzienne poczucie humoru oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia sprawi, że impreza z moim udziałem pozostanie w pamięci Państwa gości na długo. Pokaz trwa ok. 40 min. W trakcie występu angażuję osoby z publiczności, co dodatkowo przyczynia się do urozmaicenia wspólnej zabawy. Taka atrakcja świetnie sprawdza się na przyjęciach weselnych i innych uroczystościach rodzinnych, imprezach firmowych i festynach oraz wszędzie tam, gdzie zechcą Państwo zaproponować oryginalną i niezapomnianą rozrywkę!

2. Mikroiluzja
Odmiana iluzji wykonywana w bezpośrednim kontakcie z widzami siedzącymi przy stolikach, lub stojącymi w grupie. Do tego typu pokazów wykorzystuję karty, monety, banknoty, pierścionki oraz wszelkie przedmioty, które akurat znajdą się w zasięgu mojego wzroku. Wyjątkowa bliskość z widzami połączona z oryginalnymi sztuczkami owocują ogromnym wrażeniem na długi czas i... nieodpartym pragnieniem zobaczenia i doświadczenia kolejnych! Jest to doskonała propozycja, by w ciekawy sposób rozbawić Państwa gości podczas imprezy rodzinnej, firmowej, konferencji bądź klientów Państwa restauracji czy hotelu. Efekty prezentowane z bliska stanowią atrakcję samą w sobie bądź mogą być uzupełnieniem występu scenicznego.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1019

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.78 / 5
głosów: 9
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 21.04.2021, ocena: 5
Niesamowity kontakt z widzem. Goście do dziś wspominają Pana Magika. Dzięki niemu udało się zapewnić niezapomnianą atrakcję dla wszystkich, zarówno dorosłych jak i dzieci!
Dodano: 03.05.2020, ocena: 5
Występ Pana Rafała na naszym weselu był prawdziwym strzałem w dziesiątkę jeśli chodzi o atrakcję na wesele! Jest profesjonalistą w każdym calu – rozśmieszył nas do łez i zadziwił swoimi sztuczkami tak, że wspominamy je do dziś. A przede wszystkim nie patrzał na zegarek, tylko był z nami tak długo, jak było trzeba. Świetny gość. Wszystkie inne atrakcje mogą się przy nim schować. Polecamy w 100% !
Top