Iluzjonista Konrad Mościński

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4152/151662123033294600.png
Sosnowiec 41-209, woj. śląskie
Kiepury
tel.: 501 812 734
http://pokazy-iluzji.pl/iluzjonista-na-wesele/
mkoonrad@outlook.com
Iluzjonista Konrad Mościński - Sosnowiec

Widowiskowy pokaz iluzji na weselu poprowadzony przez doświadczonego artystę - iluzjonistę Konrada Mościńskiego. Zaufany i sprawdzony wykonawca podczas wielu przedstawień iluzji na weselach.

Iluzjonista na wesele jest najlepszą niespodzianką dla gości jaką możesz zorganizować. Zazwyczaj taki pokaz trwa około 40 minut i jest organizowany w godzinach wieczornych. W programie prezentowane są numery z aktywnym udziałem gości. Pokaz iluzji przygotowany jest w komediowej oprawie - jest to doskonała atrakcja dla widowni w każdym wieku. Pokaz iluzjonisty na weselu jest przeważnie organizowany przez Parę Młodą lub ich rodziców. Bardzo częstą sytuacją jest rezerwowanie pokazu iluzji jako niespodzianki wieczoru. Pomagamy w utrzymaniu tego sekretu do ostatnich minut przed występem.

Wybierz sprawdzonego iluzjonistę na wesele

Iluzjonista w swojej karierze występował na wielu weselach. Doskonale potrafi się odnaleźć w panującym klimacie uroczystości oraz zabawić wszystkich gości magią na wysokim poziomie artystycznym. Na tak szczególny występ wybieraj tylko doświadczonych iluzjonistów. Zapewniamy kompleksową oraz profesjonalną organizacje pokazu. Każdy klient korzysta z indywidualnej wyceny. Możesz skonsultować cały program prezentowany przez iluzjonistę na weselu.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 979

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.73 / 5
głosów: 11
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top