Hotel Zajazd Europejski

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5479/131521689788977000.jpg
Turek 62-700, woj. wielkopolskie
Szadów Księży 1A
tel.: 781 289 446
http://www.hotel-zajazdeuropejski.pl
hotel@zajazdeuropejski.pl
Hotel Zajazd Europejski - Turek

Hotel Zajazd Europejski

Zajazd Europejski zlokalizowany jest w miejscowości Szadów Księży około 2 km od centrum Turku, niedaleko krzyżówki szlaków komunikacyjnych łączących autostradę A2 z miastem Kalisz. 
Należy tu podkreślić, iż położony jest na skraju Parku Krajobrazowego, cieszącego się licznymi rezerwatami przyrody, które stały się ostoją ginących gatunków ptaków wodno-błotnych, a sama architektura budynku została idealnie wkomponowana w rzeźbę terenu.

Dysponujemy 45 miejscami noclegowymi (z możliwością dostawek w niektórych pokojach) w 20 komfortowo wyposażonych pokojach.
Wśród nich są  2 pokoje typu LUX, 4 pokoje jednoosobowe, 10 pokoi dwuosobowych, 1 pokój trzyosobowy, 1 pokój sześcioosobowy oraz Apartament dla 2 osób.

Wszelkiego rodzaju uroczystości rodzinne, eventy firmowe, sprawić mogą wiele problemów związanych z organizacją i przyćmić radość tego dnia.

Pozwólcie więc Państwo, że my się wszystkim zajmiemy. Przyjazna i fachowa obsługa hotelu Zajazd Europejski sprawi, że każde przyjęcie stanie się wyjątkowym wydarzeniem.  Z wielką radością organizujemy przyjęcia weselne. To zawsze dla nas wielkie wyzwanie i wspólna radość ze wspaniałej atmosfery jaką tworzą nasi goście, to także wyśmienita uczta przygotowana przez prawdziwych mistrzów. Możemy zorganizować imprezę taneczną zasiadaną do 200 osób.
Dla naszej pary nowożeńców mamy prezent w postaci nocy poślubnej we wspaniałym apartamencie. 

Do Państwa dyspozycji oddajemy także salę  Bankietowo - konferencyjną  na 24 osoby. 
Zapraszamy do wspólnej organizacji niezapomnianych chwil. Nasze doświadczenie i wysokie kwalifikacje naszych pracowników gwarantują pełny sukces.

W cenie menu weselnego otrzymacie Państwo:

- chleb na powitanie,
- lampkę wina musującego dla wszystkich Gości w czasie ceremonii powitalnej,
- apartament dla Nowożeńców,
- pokoje dla Gości weselnych w specjalnych cenach.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 400

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top