Hotel Wodnik ***

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4419/151498538255157500.png
Wrocław 50-421, woj. dolnośląskie
Na Grobli 28
tel.: 71 34 33 667
http://www.wodnik-hotel.pl/
wodnik@wodnik-hotel.pl
Hotel Wodnik *** - Wrocław

Hotel Wodnik ***

Hotel Wodnik ***  jest usytuowany w samym sercu Wrocławia, tuż nad brzegiem Odry. Od ścisłego centrum dzieli go zaledwie odległość kilku kilometrów, lecz nieodczuwalny jest tutaj zgiełk miasta

Serdecznie zachęcamy do zorganizowania w naszym kameralnym hotelu wyjatkowej uroczystości, jaką jest Państwa przyjęcie weselne. Gwarantujemy niepowtarzalną atmosferę. Każda uroczystość jest traktowana indywidualnie i dokładamy wszelakich starań, aby  Państwo Młodzi wspominali ten moment, jako najszczęśliwszy w życiu.

Przyjęcie weselne odbywa się w kompleksie sal. Sala Odrzańska i Tumska tworzą jedną stylową całość, gdzie swobodnie zasiądzie 100 osób.
Do dyspozycji Gości, w tym dniu oddajemy również salę restauracyjną z przeznaczeniem na tańce i zabawy do białego rana oraz taras letni ocieniony parasolami, z którego roztacza się malowniczy widok na rzekę Odrę i zielony teren hotelu.
Organizujemy także wesela w plenerze w stylu biesiadnym. Nasi Goście bawią się na świeżym powietrzu, w otoczeniu zieleni, smakując potrawy z grilla, lub delektuja się pieczonym prosiakiem.

Potencjał terenu oraz wyposażenie sprzyja organizacji przyjęć w każdym stylu.

Posiadamy własna przystań, która pozwala zarówno na przypłynięcie bezpośrednio po ceremonii ślubnej na organizowaną przez hotel uroczystość , jak i wypłynięcie statkiem z hotelu w romantyczny rejs po Odrze.

 

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 729

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top