Hotel Stacja Nowa Gdynia ***

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3898/151497854524146400.png
Zgierz 95-100, woj. łódzkie
Sosnowa 1
tel.: 42 714 21 61 lub 42 714 21 51
http://www.hotelnowagdynia.pl
hotel@nowa-gdynia.pl
Hotel Stacja Nowa Gdynia *** - Zgierz

Hotel Stacja Nowa Gdynia*** w Zgierzu na granicy z Łodzią, łączy w sobie ciszę oraz komfort rodzinnego pensjonatu z nowoczesną infrastrukturą. W ofercie znajduje się 18 pokoi w dwóch standardach wyposażenia oraz trzypokojowy, elegancki apartament. Wszystko utrzymane w brytyjskim klimacie z lat 20.

Wszyscy, którzy myślą o zorganizowaniu imprez okolicznościowych w Łodzi powinni się poważnie zastanowić, czy nie lepiej spędzić chwilę poza miastem i odetchnąć na łonie natury. Umożliwiamy wynajęcie sali konferencyjnej, weselnej lub sali bankietowej w Zgierzu, a więc na terenie naszego kompleksu rekreacyjno-biznesowego.

Wesele to uroczystość nietuzinkowa, która wymaga wyjątkowej oprawy i wnętrza. Hotel Stacja Nowa Gdynia i restauracja w Zgierzu - „Dzika Kaczka” - gwarantują unikatowość tych chwil i piękne wspomnienia. Miejsce jest oddalone od miejskiego zgiełku i pełne zieleni - stanowi idealną scenerię do organizacji wesel i kameralnych przyjęć weselnych. Ponadto posiadamy przepiękne sale weselne k. Łodzi. 

W komfortowych warunkach uroczystość zaślubin może świętować nawet ok. 50-60 osób. Nasz doświadczony personel pomoże w aranżacji wnętrza, zarekomenduje dodatkowe atrakcje, a przede wszystkim zagwarantuje bezproblemowy przebieg uroczystości. 

Dołożymy wszelkich starań, aby ten wyjątkowy dzień był dla pary młodej nadzwyczajny i na długo pozostał w pamięci wszystkich zaproszonych gości.

 

 

 

 

 

 

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1344

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top