Hotel St. Bruno

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3457/151266194762822900.png
Giżycko 11-500, woj. warmińsko-mazurskie
Św. Brunona 1
tel.: 87 732 65 10
http://www.hotelstbruno.pl
marketing@hotelstbruno.pl
Hotel St. Bruno - Giżycko

Restauracja La Bibliotheque serwuje wyśmienite dania kuchni modern polish cuisine łączące to co najlepsze w kuchni polskiej z trendami światowymi. Wszystkie produkty są codziennie dostarczane do restauracji od lokalnych i regionalnych dostawców. Karta dań zmienia się wraz z porami roku, zachowując równowagę pomiędzy tradycyjną kuchnią polską oraz kuchnią świata. Restauracja La Bibliotheque została nominowana do 12 najlepszych restauracji w prestiżowym konkursie Wine & Food Noble Night w 2012r.

Wnętrza Restauracji La Bibliotheque to kilka harmonijnie łączących się przestrzeni. Oryginalnie zaprojektowana sala restauracyjna ma ponad 9 metrów wysokości. W przestronnym pomieszczeniu znalazło się miejsce na antresolę, na której zaaranżowano kameralne dwuosobowe stoliki.

Marzysz o weselu na zamku w bajkowej scenerii Krainy Wielkich Jezior?

Hotel St. Bruno**** położony w samym sercu Mazur pozwoli to marzenie spełnić.

Profesjonalny zespół zadba o każdy szczegół wydarzenia, a także o komfort i dobrą zabawę Państwa Gości. Restauracja La Bibliotheque zapewni podróż przez smaki regionu, serwując delikatesy i trunki godne zamkowej uczty. Przyjęcia mogą odbyć się w jednej z kilku klimatyzowanych sal hotelu lub w plenerze - w ogrodzie nad Kanałem Łuczańskim lub sezonowo w Oranżerii Portowej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym Event Managerem.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1539

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top