Hotel Śródmiejski **

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4658/151722119846296900.png
Zielona Góra 65-066, woj. lubuskie
Żeromskiego 23
tel.: 68 415 24 15
http://www.srodmiejski.pl
recepcja@hotel-srodmiejski.pl
Hotel Śródmiejski ** - Zielona Góra

Śródmiejski gości turystów i przybyszy w Zielonej Górze już od ponad stu lat! Jest najstarszym i najbardziej prestiżowym obiektem noclegowym w Zielonej Górze.

Śródmiejski położony jest w samym centrum Zielonej Góry, w środku starówki, na skrzyżowaniu ulicy Kupieckiej z Żeromskiego.

Takie usytuowanie zapewni bezpośredni dostęp do najważniejszych obiektów miejskich, instytucji biznesowych czy banków.

Zlokalizowany w samym centrum zabytkowej starówki hotel dysponuje 113 miejscami noclegowymi w pokojach 1, 2, 3 osobowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w radioodbiorniki, ciepłą i zimną wodę, aparaty telefoniczne i odbiorniki telewizyjne z możliwością odbioru programów satelitarnych. Hotel przystosowany jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Śródmiejski nie posiada własnej restauracji i świadczy usługi w standardzie bed&breakfast. Proponujemy naszym Gościom korzystanie z położonych w bliskiej okolicy restauracji. Goście mają zatem do wyboru kuchnię polską, włoską czy francuską dosłownie w zasięgu kilkudziesięciu metrów od naszego obiektu. Istnieje również możliwość zamówienia cateringu czy kolacji do pokoju.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 563

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top