Hotel Srebrny Dzwon ***

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4608/131521311429726300.jpg
Tolkmicko 82-340, woj. warmińsko-mazurskie
Kadyny 31
tel.: (55) 231 34 34, (55) 231-34-36
http://www.srebrnydzwon.pl
biuro@srebrnydzwon.pl
Hotel Srebrny Dzwon *** - Tolkmicko

Hotel "Srebrny Dzwon" w Kadynach, malowniczo położony nad Zalewem Wiślanym, w otoczeniu wzgórz i dziewiczych lasów, to idealne miejsce na wyjątkowe uroczystości. Jeśli pragniesz, by jedno z najważniejszych wydarzeń Twojego życia - ślub, odbyło się w niezwykłej atmosferze i na zawsze zapadło w pamięci, to wybierz nasz hotel.
Tylko u nas możesz wypowiedzieć słowa przysięgi małżeńskiej w plenerze, w cieniu wiekowych dębów lub w starym klasztorze ukrytym wśród drzew.
Spełnimy Twoje marzenia... stangret, karoca, kare konie.

Organizujemy przyjęcia weselne do 120 osób w stylowych wnętrzach hotelu i w domu weselnym położonym w ogrodach hotelowych.

Piękny wystrój, profesjonalna kompleksowa obsługa oraz znakomita kuchnia sprawią, że zadowolimy najbardziej wyrafinowane gusta.
Wykwintne menu weselne już od 160zł za osobę.

Na życzenie nowożeńców uroczystość uatrakcyjniamy pokazem ogni sztucznych, tańca towarzyskiego, występem bębniarzy, chodzeniem po rozżarzonych ogniach, przelotem pary młodej balonem i wieloma innymi niespodziankami.

Polecamy wyjątkową i niepowtarzalną sesję zdjęciową w stylowych wnętrzach hotelu, w parku hotelowym wśród kadyńskich drzew i kwiatów, nad brzegiem Zalewu Wiślanego.

Para Młoda otrzymuje w prezencie od hotelu nocleg w pokoju Studio, nocleg dla gości weselnych w cenie 79zł/osoba (cena noclegu nie zawiera śniadania).

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 339

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top