Hotel Skalny ***

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4511/131521284633977800.jpg
Zakopane 34-500, woj. małopolskie
Pardałówka 3B
tel.: 18 201 91 00
http://www.skalny.com.pl
skalny@skalny.com.pl
Hotel Skalny *** - Zakopane

Hotel Skalny ***

Hotel *** Skalny to przyjemny obiekt wypoczynkowy, spełniający wysokie standardy docenione przez Marszałka Województwa Małopolskiego trzema gwiazdkami - Hotel*** Skalny umożliwia wypoczynek w eleganckim otoczeniu. To jedyny taki obiekt, zapewniający wiele perspektyw na spędzenie aktywnie wolnego czasu.

Obiekt może przyjąć jednocześnie około 90 Gości i ulokować ich w komfortowych pokojach oraz apartamentach. W resorcie znajdują się również sale konferencyjne oraz przeznaczone do kameralnych spotkań biznesowych, restauracja, bar i kawiarnia.

Ogromnym atutem naszego hotelu jest położenie w niewielkim oddaleniu od centrum - na tyle dużym, by rozkoszować się ciszą i spokojem, a także na tyle małym, by swobodnym spacerem dotrzeć do centrum.

Nasz hotel posiada bogato zaopatrzone SPA i rozbudowaną strefę rekreacji, gdzie pod okiem doświadczonego personelu i przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii można zadbać o właściwą kondycję swojej urody. Sauna oraz jacuzzi pozwalają natomiast w pełni się zrelaksować.

Można zadbać u nas także o kondycję fizyczną korzystając z basenu, kortu do squash, zajęć fitness, a także udając się na szlaki turystyczne w góry.

Trzygwiazdkowy Hotel Skalny w Zakopanem to obiekt perfekcyjnie dopracowany pod każdym względem. W kompleksie z komfortowymi pokojami i apartamentami oraz nowoczesna strefą konferencyjną i rekreacyjną nie mogło zabraknąć wysokiej klasy oferty gastronomicznej. Restauracja hotelowa serwuje wyjątkowe dania i zapewnia profesjonalną obsługę.

Obiekt jest w stanie pomieścić jednocześnie około 80 osób. Wnętrza utrzymane są w ciepłej kolorystyce, nawiązują do regionalnej sztuki i folkloru. Przyjazną, przytulną atmosferę akcentuje także kominek z przyjemnie igrającym ogniem. Zadbaliśmy także o wygodę naszych Gości, wyposażając wnętrza w komfortowe siedziska i stoły.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 436

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top