Hotel Silvia***

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5331/151507426689324300.png
Zabrze 41-800, woj. śląskie
Knurowska 17
tel.: 32 747 77 77
http://www.silviahotel.pl/
gold@hotelsilvia.pl
Hotel Silvia*** - Zabrze

Hotel "SILVIA" w Zabrzu to obiektem o nowoczesnej architekturze i wnętrzu dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych, a bliskość centrów miejskich: Gliwic, Zabrza, Bytomia i Rudy Śląskiej gwarantuje szybki i wygodny dojazd oraz przyjazną i miłą atmosferę. Posiadamy bogatą ofertę gastronomiczną, która spełni wymagania nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Menu na takie przyjęcia dostosowujemy do rangi uroczystości, upodobań gości, jak również mozliwości finansowych organizatora. Oferujemy dania regionalne jak i bardzo wykwintne, przygotowane na bazie dziczyzny, ryb czy też owoców morza.

Hotel oferuje Państwu:

- 47 pokoi (w tym 3 studia i 3 pokoje dla osób niepełnosprawnych)
- Łącze internetowe w każdym pokoju
- Restauracja (klimatyzowana na 120 osób)
- Oranżeria (klimatyzowana na 60 osób)
- 2 sale konferencyjne (na 14 i 70 osób)
- Kiosk
- Parking dozorowany

Nasze Sale

Hotel Silvia w Zabrzu do dyspozycji swoich gości oddaje dwie klimatyzowane sale. Jedna z nich jest częściowo przeszkloną oranżerią, która jest doskonałym miejscem do organizacji mniejszych, kameralnych uroczystości weselnych. Każda z sal posiada swój taras, zapewniający swoim gościom weselnym chwilę wytchnienia.

Gospodarze hotelu, fachowy oraz sympatyczny personel dołożą wszelkich starań aby ten jakże wyjątkowy dzień, był przez Państwa jeszcze przez długi czas wspominany z uśmiechem na twarzy.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 546

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top