Hotel Sevilla ***

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4545/131521296823342700.jpg
Niwna 96-200, woj. łódzkie
Niwna 48C
tel.: (69) 571 77 71
http://www.hotel-sevilla.pl/
recepcja@hotel-sevilla.pl
Hotel Sevilla *** - Niwna

Sevilla – komfortowy hotel w Rawie Mazowieckiej i najlepszy w okolicy

Sevilla to trzygwiazdkowy hotel położony na przedmieściach Rawy Mazowieckiej w miejscowości Niwna, bezpośrednio przy trasie 707 Rawa Mazowiecka – Skierniewice. Odległość hotelu od miasta Skierniewice to zaledwie 15 km. Hotel znajduje się okolicy ważnych węzłów komunikacyjnych – 3 minuty od trasy numer 8/E67, Katowice – Warszawa. Dojazd do Warszawy i Łodzi zajmie Państwu 50 minut, a do Skierniewic i Hotelu Ossa jedynie 12 minut. Za cel stawiamy sobie Państwa zadowolenie oraz rekomendacje. To dla Państwa jesteśmy, działamy i chcemy to robić najlepiej.

Nasz obiekt stanowi 3-kondygnacyjny hotel dysponujący 33 pokojami, 3 sale bankietowo-konferencyjne, mała salka konferencyjna, restauracja z widokiem z antresoli, a do tego piękny ogród i przestronny parking.

Przepis na niezapomniane wesela i imprezy okolicznościowe

Organizujemy wesela dla klientów z rejonu Rawy Mazowieckiej, Skierniewic, Tomaszowa Mazowieckiego oraz Łodzi. Do dyspozycji mają Państwo 3 sale bankietowe zdolne pomieścić różną ilość osób. Wszystkie sale zostały starannie zaprojektowane oraz wykonane z dbałością o detal. Wszystko to aby zapewnić Państwu maksimum komfortu i dobre samopoczucie w naszych stronach. Nasi kucharze zadbają o najlepszą jakość oraz przygotowanie dań i przystawek. Nasza sprawna obsługa zadba aby goście otrzymali posiłki na czas i w elegancki sposób. Bez względu czy potrzebują Państwo sali na wesele, chrzciny, komunie, konsolacje lub inne imprezy okolicznościowe – Sevilla to dobre wybór pod każdym względem.

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 467

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top