Hotel & Restaurant "Azymut"

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4862/151913347237552700.jpg
Andrespol 95-020, woj. łódzkie
Rokicińska 104
tel.: 42 213 22 57
http://hotelazymut.pl/
info@hades.and.pl
Hotel & Restaurant

Hotel & Restauracja "Hades" położony w niewielkiej miejscowości Andrespol, w odległości 12km od centrum Łodzi, zaprasza do skorzystania ze swojej bogatej oferty hotelowej oraz restauracyjnej. Dysponujemy trzema salami restauracyjno-szkoleniowymi oraz hotelem mogącym zakwaterować do 40 osób.
Istniejemy na rynku juz 21-lat! To, że nasi klienci są zadowoleni ze świadczonych przez nas usług potwierdza fakt, iż chętnie do nas wracają zamawiając kolejne imprezy.

Posiadamy 2 sale bankietowo weselne (nie organizujemy dwóch wesel jednego dnia):
- sala duża z tarasem (wesela do 150 osób)
- sala mała z lożą bankietową i ogrodem (do 40 osób)
Polecamy kuchnię staropolską tradycyjną wg. receptur mistrzów najwyższej klasy, oraz dania na zamówienie indywidualne.

W naszej ofercie znajduje się :
- około 40 różnych przekąsek zimnych np. półmiski z mięsem pieczonym , cielęcina w galarecie , schab ze śliwką , indyk w maladze , kurczak faszerowany po Tyrolsku , kaczka pieczona w ziołach - faszerowana, golonka opiekana w przyprawach w galarecie , wszelkiego rodzaju sałatki , jaja faszerowane itp.
- ok. 10 zup
- ok. 30 dań głównych
- ok. 5 dań rybnych np : karp lub pstrąg saute lub w galarecie , śledź w śmietanie , oleju lub po żydowsku , karp po królewsku itp.
- dania jarskie.

Polecamy również desery owocowe , puchary lodowe , ciasta , soki , napoje.
Na specjalne zamówienie możemy wykonać:
- Prosie faszerowane kaszą z grzybami i podrobami dla 25 osób.
- Stół '' Wiejski '' z potrawami kuchni staropolskiej : szynka z kością , smalec z czosnkiem , kiełbasy wiejskie , salcesony , kaszanki , grzyby , ogórki kiszone , warzywa itp.
Do dekoracji stołów dysponujemy bogatym wyborem nakryć w różnych zestawach kolorystycznych. Sala na życzenie ubrana jest girlandami z balonów dobranymi kolorystycznie do wyglądu stołów.

Udostępniamy 2 parkingi :
- niestrzeżony (przed restauracją),
- dozorowany na terenie firmy (maks. 25 aut).

Dla rodzin poszukujących dobrych zespołów służymy pomocą i polecamy zespoły , które współpracują z nami od lat , są to sprawdzone dobre zespoły ewentualnie D.J.

Wesela 10 - godzinne w standardowym programie konsumpcyjnym (bez orkiestry, wódki, tortu) wycenia się na 170 zł na osobę przy pięciu daniach ciepłych. Młoda para oraz rodzice otrzymują 2 pokoje gratis , cena pozostałych 20 pokoi to 55 zł od osoby w pokojach 2 i 3 osobowych. Śniadanie to koszt 15 zł. Koszt poprawin dla 1 osoby to 55 zł. Nie żądamy tu podania dokładnej ilości osób, liczymy za osoby przybyłe. Orkiestra i video liczeni są 1/2 ceny gościa weselnego. Dzieci liczymy indywidualnie w zależności co zostanie im zamówione. Całość rachunku weselnego rozliczamy max. do godz 24.00 w dniu wesela. Wpłata rezerwacyjna wynosi 4000 zł lub 2000+2000 zł.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 818

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top