Hotel Restauracja "Pałac Nieznanice"

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5282/150530778489976400.png
Nieznanice 42-270, woj. śląskie
Sobieskiego 22A
tel.: 34 328 19 98
http://www.nieznanice.pl/
palac@nieznanice.pl
Hotel Restauracja

Pałac Nieznanice jest ponad stuletnią posiadłością, która znajduje się na południu Polski, w odległości 18 km od Częstochowy. Pałac pełni funkcje obiektu noclegowego i restauracji, a do dyspozycji gości oddaje 16 pokojów hotelowych, salę konferencyjną, dwie sale restauracyjne i salę kominkową. Obiekt otoczony jest 3,5 hektarami parku, z ciekawymi okazami ptactwa oraz pięknym stawem. Powstał również ogród japoński z fontanną i oczkiem wodnym.

Miejsce to charakteryzuje harmonia panująca między człowiekiem i naturą, ciałem i umysłem. W otoczeniu sztuki, zieleni i śpiewu ptaków można cieszyć rodzinną atmosferą, wspaniałą kuchnią jak i ciszą.
Pałac Nieznanice pełni funkcję hotelu oraz restauracji, a dzięki swojemu położeniu i walorom architektonicznym doskonale nadaje się na organizację wesela, przyjęcia, konferencji lub imprezy firmowej.

Restauracja

Wnętrze przestronnej sali restauracyjnej jest urządzone w pomarańczach i żółciach, a w miejscu tym, przy muzyce Chopina czy Vivaldiego można zjeść wykwintny posiłek, spróbować wspaniałych deserów lub delektować się filiżanką kawy lub herbaty. Posiadamy doskonałą kuchnię oraz znakomitą wielojęzyczną obsługę. Miejsce to stwarza możliwość organizacji wesel, bankietów i innych imprez okolicznościowych. Bezpośrednio z sali można wyjść na obszerny taras, z którego roztacza się widok na park i staw, a w ciepłych porach roku do posiłki umila śpiew ptaków oraz zieleń drzew.

Przyjęcie Weselne

Nieznanice to wymarzone miejsce na organizację przyjęcia weselnego. Malowniczo położony pałac posiadający stylowe wnętrza i znakomitą kuchnię urzeknie gości weselnych, a państwu młodym zapewni piękne wspomnienia z najważniejszego dnia w ich życiu. Zapewniamy organizację wyjątkowych i eleganckich bankietów oraz przyjęć z dostosowanym do Państwa gustów menujak rónież niezapomnianą i ciepłą atmosferę. Nasze atuty, doceniane przez gości to słoneczny wystrój, ciekawa prezentacja dań i wysoka jakość obsługi.

Na Państwa życzenie zajmiemy się kompleksową organizacją uroczystości, od dekoracji sal przez rezerwację zespołu muzycznego lub DJ-a, wynajmu samochodu, ustalenia menu aż po zrobienie sesji zdjęć na terenie posiadłości.

Menu

Nasze aktualne propozycje menu wycenione są od 170 zł/os, do 250 zł za dwudniowe przyjęcie. Pozostajemy otwarci na sugestie klientów, dostosowywyując się do różnych wymagań.

Młode Pary, które powierzą nam zorganizowanie przyjęcia weselnego, przeżyją bajeczne momenty w świątecznej atmosferze pałacu udekorowanego na taką okoliczność.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 305

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top