Hotel Restauracja Apogeum

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5352/150521646934740200.png
Piekary Śląskie 41-940, woj. śląskie
Żwirki 16
tel.: 693 232 311
http://www.apogeum.eu/
apogeumpiekary@interia.pl
Hotel Restauracja Apogeum - Piekary Śląskie

Na sukces, odnoszony przez nas od wielu lat składają się nasza profesjonalna, gościnna obsługa, tworząca nasz niepowtarzalny klimat, a także stała, dobra jakość naszej kuchni.

W obrębie restauracji posiadamy pomieszczenia:

- Restauracja (40 osób)
- Duża sala bankietowa (100 osób)
- Sala kameralna (kominkowa) (35 osób)
- Stylowa piwniczka (35 osób)
- Ogródek letni

Wszystkie pomieszczenia klimatyzowane

Restauracja

Restauracja oferuje naszym gościom wyśmienitą kuchnię regionalną i wybrane dania kuchni europejskich oraz bar z dobrymi trunkami. Potrafimy sprostać wymaganiom każdego klienta, dzieki profesjonalnej obsłudze naszego lokalu. Wszystko to przekonuje, że spędzony u nas czas to trafny wybór.

Sala balowa

Duża powierzchnia tego pomieszczenia pozwala na organizację przyjęć okolicznościowych do 100 osób, a w połączeniu z salą restauracyjną ilość osób może się zwiększyć. Miejsce to stwarza idealne warunki dla zorganizowania zabaw tanecznych, dzięki centralnemu usytuowaniu parkietu oraz antresoli dla zespołu muzycznego. Sala jest klimatyzowana.

Sala kameralna

Mała salka kameralna - kominkowa przeznaczona jest do organizacji niewielkich przyjęć, mieszczących 35 osób. Organizowane są tutaj między innymi komunie, rocznice, urodziny, spotkania biznesowe, czy też służbowe. Znajdują się tutaj takie elementy jak kominek, stylowy wystrój wnętrza, bezpośrednie wyjście na podwórko oraz klimatyzacja, które pozwalają na stworzenie niepowtarzalnego klimatu na przyjęciu rodzinnym lub intymnej atmosfery na spotkaniu służbowym.

Ogródek

Na terenie obiektu znajduje się także sympatyczny ogródek letni, który doskonale nadaje się dla gości korzystających z gościnnych wnętrz naszego lokalu, sali bankietowej lub małej salki kameralnej mamy. Dzięki drewnianym ławom, kominkowi a także zadaszeniu, można tutaj bez względu na pogodę miło spędzić czas.

Piwniczka

Piwniczka jest idealnym miejscem dla gości znudzonych typowymi wnętrzami. Klimat starej piwnicy tworzą odrestaurowane precyzyjnie ściany i sklepienia z cegły, trzaskający ogień w kominku z otwartym paleniskiem, wyprawione skóry z dzikiej zwierzyny na ścianach, a w miejscu tym żurek śląski lub żebro Huberta na miodzie smakuje inaczej. W piwniczce można organizować małe spotkania do 35 osób.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 449

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top