Hotel Politański***

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5408/150487198576774500.png
Rybnik 44-203, woj. śląskie
Sosnowa 5
tel.: 32 422 32 80
http://www.hotelpolitanski.pl/
phupolitanski@wp.pl
Hotel Politański*** - Rybnik

Hotel "Politański" znajduje się na przedmieściu Rybnika, w malowniczej i spokojnej, otoczonej zalewem i lasem dzielnicy Paruszowiec, przy głównej trasie Katowice - Rybnik, 2km od centrum miasta. W celu zapewnienia bezpieczeństwa naszym zmotoryzowanym klientom, hotel zapewnia ogrodzony całodobowo monitorowany parking. Ponadto goście mogą korzystać z całodobowego drink-baru z TV, bilardu, czy też gier losowych. Osoby ceniące sobie relax i odpoczynek zapraszamy do skorzystania z sauny fińskiej i na podczerwień. Wszystkie z pokoi hotelowych wyposażone są w TV, SAT oraz pełen węzeł sanitarny.

Dodatkowo na terenie całego obiektu działa bezprzewodowy internet (Wi-Fi). Podjazd do hotelu w pełni dostosowano dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim. Oprócz bazy noclegowej hotel posiada także trzy sale z zapleczem restauracyjnym, idealne do zorganizowania różnego typu przyjęć lub konferencji.

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do jednej z 3 klimatyzowanych sal bankietowo- restauracyjnych z parkietem dancingowym, w której niepowtarzalny urok nadaje ciekawy wystrój oraz oświetlenie sali, a różnorodne menu zadowoli gusta każdego klienta.

Serwujemy kuchnię tradycyjną polską, dania kuchni śląskiej jak również dania wegetariańskie oraz wyśmienite desery.

Specjalizujemy sie w organizacji komuni, konferencji, spotkań, wszelkich imprez okolicznościowych oraz wesel nawet na 160 osób. Hotel umożliwia kompleksową obsługę wesel, łącznie z zapewnieniem zespołu, D.J'a, kamery, pieczonego prosiaka, fajerwerków (w tym dekoracyjnych do tortu), tortu weselnego, alkoholu czy napoi, wedle życzeń klienta.

Dodatkowo dla gości weselnych udzielamy 20% rabatu na usługi noclegowe.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 451

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top