Hotel Platinum Palace*****

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6262/131521937369010600.jpg
Wrocław 53-140, woj. dolnośląskie
Powstańców Śląskich 204
tel.: 71 324 99 00 lub 519 339 044
http://www.platinumpalace.pl
platinumpalace@platinumpalace.pl
Hotel Platinum Palace***** - Wrocław

Wyjątkowe przyjęcie w wyjątkowej oprawie!

Jeśli marzą Państwo o pięknym przyjęciu, bankiecie we Wrocławiu, ofiarujemy naszą pomoc w jego organizacji. Zadbamy o wybór oryginalnych potraw, dekoracji kwiatowych, elegancką oprawę, a przede wszystkim czarującą atmosferę. Oferujemy Państwu urzekające sale we Wrocławiu. W Platinum Palace znajdują się idealne na tę okazję sale balowe. Wyjście z nich prowadzi do a fresco, skąd rozprzestrzenia się zapierający dech w piersiach widok na magiczny park. Zapewniamy, że czas tu spędzony będzie dla Państwa równie magiczny.

W zależności od Państwa potrzeb, wyobraźni, a nawet humoru, dysponujemy pokojami oraz apartamentami o zróżnicowanym, jedynym w swoim rodzaju charakterze. Do wyboru Platinum Palace oferuje 46 pokoi, wszystkie o najwyższym światowym standardzie:

* Pokoje Kameralne
* Pokoje typu Komfort
* Pokoje Luksusowe
* Apartamenty Pałacowe
* Apartamenty Parkowe

Restauracja Platinum Palace proponuje nowy kulinarny nurt Modern Polish Cuisine. Autorskie przepisy szefa kuchni i ciekawe nowatorskie pomysły znalazły odzwierciedlenie w wyszukanym menu, które zaspokoi potrzebę nowych doznań kulinarnych.
Latem z pewnością zachwyci Państwa a fresco i oczywiście kawa, którą można wypić patrząc na malowniczy zabytkowy park z jego urzekającymi dębami, kasztanowcami i platanami.

Nasz hotel we Wrocławiu daje również doskonałą możliwość przeprowadzenia konferencji i spotkań biznesowych. Natomiast na szukających odpoczynku i wytchnienia czeka pobudzające do życia Wellness.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 590

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top