Hotel Pietrak****

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5345/151437005421289300.jpg
Gniezno 62-200, woj. wielkopolskie
Chrobrego 3
tel.: 61 426 14 97
http://www.pietrak.pl
gniezno@pietrak.pl
Hotel Pietrak**** - Gniezno

Kompleks hotelowo-gastronomiczny usytuowany jest w osiemnastowicznych kamienicach Starówki gnieźnieńskiej. Z okien hotelu rozciąga się przepiękny widok na katedrę Gnieźnieńską oraz okazałe budowle sakralne.

Dzień Ślubu i Wesela z pewnością na zawsze pozostanie w pamięci Młodej Pary. Sprawimy, aby nigdy nie zapomnieli go także Wasi goście.

Wyobraźnia kucharzy i cukierników Hoteli Pietrak uczynią z weselnego przyjęcia wyśmienitą ucztę i niezapomniane wydarzenie. Wspaniałe przyjęcie weselne możemy przygotować dla Państwa również poza hotelem. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług cateringowych. Zapewniamy doskonałą organizację, profesjonalną obsługę i wyśmienite potrawy.

Przygotowując przyjęcie weselne dostosujemy się do Państwa życzeń i budżetu. Zrobimy wszystko, by niepowtarzalna atmosfera i świetna organizacja uroczystości na zawsze zapadły w pamięci jej uczestników. Jeśli mają Państwo własne pomysły na to, jak powinno wyglądać przyjęcie weselne zorganizowane w naszym hotelu, chętnie dostosujemy się do wszelkich życzeń i pomożemy urzeczywistnić Państwa marzenia. Gwarantujemy doskonałą kuchnię oraz wspaniałą oprawę muzyczną, którą przyczyni się do stworzenia wyjątkowej atmosfery w przepięknie udekorowanej sali. Dla gości weselnych, którzy zdecydują się zostać po przyjęciu w hotelu, proponujemy specjalne, bardzo atrakcyjne ceny pokoi.

Mamy również prezent dla Państwa Młodych. Jest nim noc poślubna w ekskluzywnym apartamencie Hotelu Pietrak. W naszych hotelach istnieje także możliwość zorganizowania kameralnego przyjęcia weselnego. Wystarczy zamówić stolik w restauracji, a my dołożymy wszelkich starań, by stworzyć odpowiednią atmosferę dla małej grupy gości.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 417

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top