Hotel Perła Południa ***

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5203/150580549638677800.png
Rytro 33-343, woj. małopolskie
Rytro 380
tel.: 18 449 71 00
http://www.perlapoludnia.pl/
recepcja@perlapoludnia.pl
Hotel Perła Południa *** - Rytro

Hotel Perła Południa położony jest na wys. 420 m n.p.m. w południowej części Polski, w Dolinie Popradu w miejscowości Rytro na trasie Nowy Sącz - Piwniczna Zdrój prowadzącej do granicy Państwa ze Słowacją. Lokalizacja w centrum przyrody Beskidu Sądeckiego, w otulinie Prastarej Puszczy Karpackiej i Popradzkiego Parku Krajobrazowego, w Dolinie Wielkiej Roztoki, pomiędzy pasmem Radziejowej i Jaworzyny gwarantuje niezapomniane wrażenia widokowe. Piękno tego miejsca opisała Maria Kownacka w noweli "Rogaś z Doliny Roztoki".

Niespotykany mikroklimat, idealny dla osób które cierpią na alergie, bezpośrednie sąsiedztwo tras spacerowych oraz szlaków turystycznych wiodących przez szereg dydaktycznych stacji przyrodniczych ukazujących i opisujących unikatowe okazy fauny i flory tworzą wymarzone warunki do wypoczynku z jednoczesną edukacją przyrodniczą.

My zaś zadbaliśmy o życzliwą obsługę i warunki sprzyjające zarówno pracy, jak i wypoczynkowi. Wszystko razem tworzy wyjątkowe połączenie doznań, po które warto do nas przyjeżdżać i wielokrotnie wracać.
Atmosfera serdeczności jest wpisana w mury naszego hotelu.

Przyjęcie weslene

Ślub i przyjęcie weselne to najważniejsze wydarzenia w życiu, chwile przepełnione szczęściem, radością i wspomnieniami, które będą Państwo przechowywać jak skarb przez długie lata, dzielić się nim w przyszłości z przyjaciółmi, z dziećmi, wnukami...

Z największą przyjemnością pragniemy dopomóc Państwu w ortego szczególnego wydarzenia oddając na tę noc do Państwa dyspozycji nasze wnętrza hotelowe, karczmę regionalną „Nad Potokiem", przygotowując specjały kulinarne, dzieląc się naszym doświadczeniem i ofiarowując swoją opiekę. Miło nam będzie przeżywać z Państwem szczęście i radość i przyczynić się do jak najwspanialszych wspomnień.

Z uwagi na odmienne upodobania naszych Gości przygotowaliśmy do Państwa wyboru kilka zestawów menu, różnorodnych pod względem asortymentu dań, formy serwisu jak również charakteru przyjęcia od eleganckiego bankietu na restauracji, góralską biesiadę weselną w karczmie regionalnej „Nad Potokiem" po dyskretną kolację dla najbliższego grona rodziny i przyjaciół. Smaczne dania kuchni polskiej i europejskiej zaspokoją nawet najbardziej wymagających smakoszy. Charakteryzuje nas przytulna atmosfera, oryginalny wystrój wnętrz oraz znakomita obsługa kelnerska. Na życzenie komponujemy specjalne menu w artystycznej oprawie, przygotujemy dekoracje kwiatowe.

Zapewniamy znakomitą kuchnię, profesjonalną obsługę oraz oryginalną aranżację wnętrz.... Barwne kompozycje kwiatowe na stołach, światło świec nadadzą przyjęciu niepowtarzalny klimat i nastrój, który pozostanie na długie lata w pamięci Gości.

Decydując się na skorzystanie z naszej specjalnej oferty weselnej otrzymają Państwo gratis apartament dla Nowożeńców - oryginalnie przygotowany na noc poślubną.

Uwzględniamy specjalne życzenia i preferencje młodej pary oraz ich Gości.

  • Perłowe wesele... marzenie, które można spełnić!
  • zmrożony szampan i gorące toasty...
  • niezapomniane przyjęcie w przepięknych wnętrzach...
  • wykwintna i smakowita kuchnia i...
  • noc poślubna w wytwornym apartamencie.

Sprawimy, że Wasze wesele w Hotelu Perła Południa będzie naprawdę wyjątkowe i niezapomniane.

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 404

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top