Hotel Pałac Kawalera

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5384/131521658119716300.jpg
Świerklaniec 42-622, woj. śląskie
Parkowa 30
tel.: 32 284 43 30
http://www.facebook.com/palackawalera/
palac@palackawalera.pl
Hotel Pałac Kawalera - Świerklaniec

Trzygwiazdkowy hotel "Pałac Kawalera" jest pałacykiem, wybudowanym około 1903 roku w stylu neobaroku francuskiego na przyjazd cesarza Wilhelma II, przez magnacką rodzinę Henckel von Donnersmarck. Rezydencja tego magnackiego rodu otoczona jest zabytkowym -154-hektarowym- parkiem, gdzie można podziwiać ponad stuletnie dęby oraz kasztanowce i cisy, a tutejszy staw jest rajem dla wędkarzy.

Klientów przyciąga do nas nie tylko wspaniała kuchnia i ceny przystępne dla każdego, ale również wspaniałe, zabytkowe wnętrza, atmosfera, urokliwe otoczenie, cisza i spokój oraz stylowy wystrój, które są w stanie zadowolić gusta każdego z naszych gości.

Posiadamy własne szklarnie, które dostarczają nam w sezonie warzyw i jarzyn dla potrzeb hotelowej kuchni, a dwa razy w roku są wprowadzane nowości gastronomiczne do karty menu przez naszych mistrzów kuchni.

Specjalizujemy sie także w organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, takich jak urodziny, wesela, komunie, narady, konferencjie oraz sympozja. Zapraszamy również do organizacji swojego ślubu i wesela na terenie Zespołu Pałacowo-Parkowego w Świerklańcu.

Posiadamy kompleksową bazę obsługi wesel i ślubów:

- Urząd Stanu Cywilnego,
- Hotel*** "Pałac Kawalera" z bazą noclegową na 38 miejsc w hotelu i 15 dodatkowymi miejscami noclegowymi w pobliskim "Domku Ogrodnika" oraz salami weselnymi.

Oferujemy kompleksową pomoc w organizacji przyjęcia weselnego oraz formalności z nim związanych. Parom Młodym, które zorganizują swoje przyjęcie weselne w naszym hotelu, "Pałac Kawalera" oferuje w Noc Poślubną - gratisowy nocleg w apartamencie hotelowym!.

Dodatkowych informacji udziela całą dobę recepcja hotelu.
 

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 522

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top