Hotel Noma Residence Zameczek Myśliwski Promnice

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5327/131521642370518300.jpg
Kobiór 43-210, woj. śląskie
Kobiór
tel.: 32 219 46 78
http://www.promnice.pl/
hotel@promnice.com.pl
Hotel Noma Residence Zameczek Myśliwski Promnice - Kobiór

Zabytkowy Zameczek Myśliwski Promnice to nie tylko przytulny hotel, lecz również wyjątkowa restauracja z niebanalną, historyczną kuchnią, opartą na pieczołowicie strzeżonych starych recepturach.

W bogatej ofercie usług przygotowanych przez Restaurację Noma Residence znalazły się bankiety, wesela, przyjęcia rodzinne i biznesowe, spotkania towarzyskie oraz konferencje.

Oferta Weselna

Oferta Zameczku Myśliwskiego jest bardzo elastyczna. Organizujemy przyjęcia na 50 do 120 osób. Możemy dla Państwa przygotować pełne menu połączone z całonocną zabawą (cena menu od 229 zł), a także uroczysty obiad weselny (cena menu od 120 zł).

Wesele w plenerze

Promnice posiadają piękny ogród, co pozwala na organizację części przyjęcia lub jego całości w plenerze, w Promnickich ogrodach i na Kominku Plenerowym. Na Państwa życzenie służymy dodatkową atrakcją, jaką jest bryczka, którą Nawożeńcy mogą podjechać pod Zameczek do czekających na dziedzińcu gości.

Wystrój

Układ stołów na sali może być dostosowany do Państwa życzeń, a dekoracje weselne, karty menu oraz wizytówki wykonujemy na specjalne życzenie gości. Służymy Państwu pomocą przy wyborze oprawy muzycznej imprezy, fotografa, jak również innych atrakcji weselnych.

Zachęcamy Państwa do organizacji wesela w dniach tygodnia innych niż sobota, gdyż udzielamy w takim przypadku 15 % rabatu na wybrane przez Państwa menu (oferta skierowana jest dla gości korzystających z pełnej oferty weselnej tj. obiad, deser, zimna i ciepła kolacja, organizujących wesela od 40 osób.)

W celu uzyskania bliższych informacji na temat organizacji przyjęcia prosimy o kontakt z Marzeną z Działu Organizacji Przyjęć: tel.: 32 219 46 78, marketing@promnice.com.pl

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 763

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top