Hotel Nidzki ***

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4705/151360807840427400.png
Ruciane-Nida 12-220, woj. warmińsko-mazurskie
Nadbrzeżna 1
tel.: 87 423 64 01
http://www.hotelnidzki.pl
info@hotelnidzki.pl
Hotel Nidzki *** - Ruciane-Nida

Witamy Państwa w naszym malowniczo położonym Hotelu Nidzkim. Trójgwiazdkowy obiekt wypoczynkowy znajduje się nad mazurskim Jeziorem Nidzkim, w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Piskiej. Jego bliskie sąsiedztwo sprawia, że nasz hotel to ceniony punkt na mapie turystycznej Polski. Od momentu jego powstania dokładamy wszelkich starań, aby było to miejsce, do którego będziecie Państwo zawsze z przyjemnością wracali.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 3 rodzaje pokojów hotelowych Standard, Studio i Apartament królewski (w sezonie letnim także 2 dodatkowe apartamenty). Każde z wnętrz zostało w pełni wyposażone tak, aby udogodnić Państwa pobyt poza miejscem zamieszkania.

Każdego dnia zespół naszych kucharzy przygotowuje dla Państwa posiłki w naszej Restauracji, z wykorzystaniem tylko najwyższej jakości produktów. Zjecie tu Państwo przepyszne śniadania, zdrowe obiady i pożywne kolacje.

Zachęcamy Państwa do zorganizowania wesela na terenie Hotelu Nidzkiego. Nasi specjaliści pomogą Państwu kompleksowo przygotować się do tych jakże ważnych wydarzeń. Oferujemy Państwu bazę hotelową, salę weselną, zaplecze gastronomiczne oraz całe mnóstwo dodatkowych atrakcji (przygotowanych także na Państwa specjalne życzenie). Organizujemy wesela na 120 osób, także w plenerze! Gdzie indziej znajdą Państwo tak urokliwe krajobrazy do wykonania sesji ślubnej, czy komunijnej, jak w Hotelu Nidzkim.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 461

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top