Hotel Nevada***

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5021/150909586151818400.png
Łagów 66-220, woj. lubuskie
Poźrzadło 5a/C
tel.: 68 341 12 23 lub 683 411 374
http://www.hotelnevada.pl
recepcja@hotelnevada.pl
Hotel Nevada*** - Łagów

W otoczeniu nieskażonej natury, w atmosferze gościnności, dyskretnej obsługi i wyrafinowanej kuchni oferujemy Państwu miejsce do organizacji wspaniałego przyjęcia weselnego.Dodatkowo na życzenie proponujemy przygotowanie, realizację imprez okolicznościowych oraz usługi cateringowe dla osób prywatnych w formie wyjazdowej (w domu klienta).

Zgodnie z polską tradycją szczególnie dbamy o gościnność, tak by każdy bez wyjątku czuł się w naszych hotelach Gościem Wyjątkowym. Jeżeli więc chcecie Państwo dobrze odpocząć - warto zatrzymać się w naszym hotelu. Przez cały czas trwania uroczystości do Państwa dyspozycji pozostaje profesjonalna obsługa. Pragniemy spełniać marzenia Młodych Par o wspaniałym i niepowtarzalnym przyjęciu weselnym, wspominanym przez wszystkich gości i dopracowanym w najmniejszym szczególe.

Z przyjemnością podejmiemy się organizacji tak ważnej uroczystości wsłuchując się uważnie w Państwa uwagi i sugestie dotyczące scenariusza imprezy. Gwarantujemy wspaniałą zabawę. Na życzenie Gości zapewniamy: zespół muzyczny, obsługę fotograficzną i filmową oraz dekorację ślubną.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 491

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top