Hotel Lothus***

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5125/150599360684294000.png
Wrocław 50-148, woj. dolnośląskie
Wita Stwosza 22/23
tel.: 71 342 19 58
http://www.lothus.pl/
hotel@lothus.pl
Hotel Lothus*** - Wrocław

Budynek Hotelu Lothus został wzniesiony na początku XX wieku. Jako jedna z niewielu kamienic w centrum starego Wrocławia przetrwała II wojnę światową. Obecnie obiekt jest wpisany do rejestru zabytków, a w roku 2006 przeszedł gruntowną modernizację, obejmującą część hotelową, restauracyjną oraz salę konferencyjną.

Restauracja Lothus kontynuuje tradycję serwowania dań kuchni orientalnej, związanej z tym miejscem od wielu lat. Historia i marka dawnej Restauracji Saigon zobowiązuje do częstowania najlepszymi potrawami według oryginalnych receptur. Naszą specjalnością jest kuchnia wietnamska, a w imieniu Szefa Kuchni szczególnie polecamy sałatkę z pędów lotosu, polędwicę z grilla po pekińsku podawaną na gorącym półmisku, kaczkę po tonkińsku, węgorza duszonego z papryką oraz trawą cytrynową podawanego na żeliwie.

Orientalne wnętrza, elementy kultury dalekiego wschodu jak rónież doskonała kuchnia stanowią idealną oprawę dla różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych. Cześć gastronomiczna składa się z trzech sal, które możemy dowolnie zaaranżować wobec Państwa oczekiwań przy okazji przyjęć weselnych bądź też innych okoliczności. Maksymalna liczba osób jaką możemy zaprosić do restauracji na przyjęcie stanowi 90 osób.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 537

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top